Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Světlo na dálkové ovládání: efektní a pohodlné řešení

Datum: 1.1.2016

Na dálku se dnes ovládá již kde co, tak proč ne i osvětlení? Nabízíme vám moderní lustry, LED pásky a jiné typy svítidel, které snadno rozsvítíte na dálku a můžete měnit i barvy.

Na dálku se dnes ovládá již kde co, tak proč ne i osvětlení? Nabízíme vám moderní lustry, LED pásky a jiné typy svítidel, které snadno rozsvítíte na dálku a můžete měnit i barvy. 

Úsporné a snadno ovladatelné

Osvětlení se neustále vyvíjí a to nejenom po stránce designové, ale i technické. Samozřejmostí je již dnes co největší úspora elektrické energie – proto jsou ve stále větší míře používány LED diody. Tato malá "světýlka" mají přednosti nejenom ekonomické, ale také lze u nich snadno měnit barvu světla a ovládát je na dálku.

Dálkový ovladač k lustru, lampě i LED pásku

V praxi to znamená, že výrobci přicházejí na trh se světly na dálkové ovládání. K dispozici jsou již ve formě závěsných lustrů vhodných třeba do kuchyně nad jídelní stůl, dále jako přisazená stropní svítidla určená nejčastěji do obývacího pokoje a jak můžete vidět na posledním obrázku, ovladačem lze obsluhovat i stolní lampu. Rozhodně bychom také neměli zapomenout, že hodně oblíbené jsou LED pásky na dálkové ovládání. Ty najdou využití jako osvětlení kuchyňské linky, schodů nebo třeba poliček ve skříní. 
 
 
Světlo na dálkové ovládání lustr GalaxiaSvětlo na dálkové ovládání


Níže v boxu najdete všechna naše světla na dálkové ovládání. Stejně jako u celého našeho sortimentu si můžete být jistit nejnižší cenou na českém trhu

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.