Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Prosvětlete království vašich dětí

Datum: 15.7.2012

Děti vždy byly těmi nejnáročnějšími zákazníky. Naše nabídka krásných dětských svítidel s veselými a pohádkovými motivy nadchne i ty největší vybíravce.     Dětský pokoj je specifická místnost, která je výhradně královstvím našich dětí. Osvětlení by mělo být praktické, funkční, bezpečné a hlavně krásné, aby zpříjemnilo vzhled celého pokojíčku. Dítě potřebuje dostatek světla ke hře, k učení, práci či odpočinku. Náš e-shop nabízí svítidla s veselými, pohádkovými motivy. Sortiment dětských svítidel je obrovský – dětské lustry, stropní nástěnná svítidla, bodovky, lampy a lampičky.

Lustry a stropní svítidla

     Lustr a stropní svítidla jsou dominantním prvkem každé místnosti. Jinak tomu není ani v dětském pokojíčku. Na našem e-shopu si můžete vybrat z celé řady typů - lustr závěsný, lustr na lanku, lustr přisazený a stropní svítidla. Barvy a provedení svítidla se liší podle věku, vkusu a pohlaví dítěte. Zatímco dívky preferují spíše růžovou a červenou barvu, také motivy zvířátek, kytiček, princezen, tak chlapci upřednostňují barvu modrou, zelenou, oranžovou a motivy aut, sportovců atd.

Nástěnná svítidla, bodovky, lampy a lampičky

    Nástěnná svítidla a lampy doplňují a kompletují osvětlení každého pokoje, dětský pokojíček tedy není výjimkou. Bodovky a nástěnná svítidla nasvítí prostor, který je třeba a tím se stávají praktickým a funkčním svítidlem – např. v okolí hrací plochy, postele.
    Dětské lampičky jsou jednou z nejnutnějších součástí osvětlení. Ať se děti učí, malují nebo si hrají u stolu, měly by mít dostatek světla. Z hlediska zdraví, bezpečnosti a také designu pokoje, je výběr kvalitní lampy důležitý.

Na našem e-shopu vyberete kvalitní, krásné a bezpečné osvětlení do dětského pokoje za absolutně nejnižší ceny na trhu.


Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.