Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Přinášíme krásné vánoční dekorace, řetězy a LED osvětlení

Datum: 26.11.2015

Doba adventní je tu, a tak je také ten pravý čas s nachystáním vánoční výzdoby. Nově jsme pro vás do našeho sortimentu přidali světelné řetězy, dekorace do oken i elektrické svícny.

Doba adventní je tu, a tak je také ten pravý čas s nachystáním vánoční výzdoby. Nově jsme pro vás do našeho sortimentu přidali světelné řetězy, dekorace do oken, umělé vánoční stromky i elektrické svícny.

Přes 70 různých druhů vánočního venkovního osvětlení

Vzhledem k oblíbenosti venkovních LED řetězů, nepřekvapí, že právě tento druh vánočního osvětlení je v naší nabídce nejvíce zastoupen. Řetězy obsahují desítky, někdy až stovky, jednobarevných i vícebarevných světýlek – jsou to vlastně malé diody, které spotřebují málo elektřiny, na dotyk nepálí a jsou hodně odolné. A v případě že třeba jedna dioda přestane svítit, nic se neděje, zbytek osvětlení bude fungovat dál. A výhodné také je, že je možnost řetěz rozšířit pomocí spojovacích prvků. 
K dispozici máme i vánoční osvětlení v podobě rampouchů, a protože ke správným Vánocům patří také bílá krajina, některé řetězy připomínají padající sníh

Dekorace do oken a vánoční svícny 

Jak můžete vidět na obrázcích níže, kromě světelných řetězů pro venkovní použití, u nás za výhodnou cenu můžete zakoupit také elektrické svíčky na vánoční stromek, dřevěnou dekoraci do okna v podobě svítící hvězdy vánoční řetězy pro vnitřní použití. Celkem máme v nabídce kolem 200 produktů včetně oblíbených vánočních svícnů. Ceny začínají již na 38 Kč a na vše poskytujeme 2 roky záruku. 

Elektrické svíčky na stromečekVánoční dekorace do okna hvězda

LED světelný řetězVánoční osvětlení na stromeček

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.