Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Vsaďte na moderní bodovky v bílé, či černé barvě

Datum: 5.4.2016

Nově v naší nabídce najdete kruhová, či čtvercová bodová světla, která jsou vhodná zvláště do obývacího pokoje, kuchyně a pracovny.

Nově v naší nabídce najdete kruhová, či čtvercová bodová světla, která jsou vhodná zvláště do obývacího pokoje, kuchyně a pracovny. Jednoduchý tvar a bílá, nebo černá barva – to je design, který není frčí.

Kombinace více bodovek vykouzlí zajímavý světelný efekt

Když člověk dnes prolistovává katalogy moderního bydlení, velký prostor je věnován osvětlení a nezastupitelnou roli mají bodová svítidla, zkráceně bodovky. Ty, jak už z jejich názvu vyplývá, osvětlují určitou menší plochu, jsou tedy ideální nad barový pult, kuchyňskou linku, nebo pracovní stůl. Díky své malé velikosti doporučujeme použít více kusů, aby se tak dosáhlo zajímavého světelného efektu. Jak vidíte níže na obrázku, bez problémů lze bodová světla zkombinovat i s lustrem. 

Moderní stropní bodové osvětlení již od 155 Kč

Aktuálně jsme náš sortiment bodovek rozšířili o kovová svítidla DOWLINGHT ROUND a DOWNLIGHT SQUARE. Vynikají jednoduchým designem, který je právě IN: kruhový/čtvrecový tvar a bílá/černá barva. Tuto moderní novinku u nás koupíte již od 155 Kč.
Díky nejuniverzálnějšímu typu patice – E27 – do osvětlení můžete namontovat všechny typy světelného zdroje, vzhledem k úspornosti a dlouhé životnosti doporučujeme LED žárovky. 


Stropní bodové osvětlení

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.