Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Na podzim jsme přichystali velký výprodej

Datum: 23.9.2014

Užijte si podzim nejen s padajícím listím, ale také s nízkými cenami. U řady svítidel spadly částky až o 70 %.

Už jste konečně postavili či zrekonstruovali svůj vysněný dům nebo byt? A nyní je před vámi zařizování vnitřního interiéru? Tak vězte, že podzim je ideální období. Zvlášť když jsme se na našem e-shopu rozhodli pro velký výprodej, a svítidla tak můžete pořídit až o 70 % levněji!

Ve výprodeji nyní najdete stovky a stovky svítidel, od malých stolních lamp a podhledových světel přes nástěnná a stropní svítidla až po lustry. Samozřejmě jdeme i s trendem úspornosti, takže nabízíme LED svítidla. Zkrátka v našem podzimním výprodeji nepřijdou ani ti, kteří potřebují osvětlit svoji zahradu nebo jiné venkovní prostory. Stačí kliknout do speciálně vytvořené kategorie venkovní svítidla. Užitečná jistě bude i záložka, ve které najdete světla s čidlem, která se tedy umí automaticky vypnout a zapnout. 

Protože chceme, abyste se vám v široké výprodejové nabídce dobře vybíralo, můžete si svítidla filtrovat podle výrobce a materiálu, dále od nejprodávanějšího, od nejlevnějšího a od nejdražšího. 


 

Kromě slev další výhody

Už jste si vybrali vhodné světlo, ale ještě váháte s nákupem? Garantujeme vám nejnižší cenu na trhu a navíc ještě v případě větší objednávky nabízíme další výhody. Už při nákupu nad 1 500 Kč získáte dárek a se zvyšující se částkou jsou i dárky hodnotnější. Při objednávce nad 3 000 Kč vám zboží zdarma dovezeme a skvělé také je, že u vybraných svítidel vám prodloužíme záruku na celkem 3 roky.  

Věříme, že vás naše podzimní padání cen potěší i během nepříjemným deštivých plískanic. 
 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.