Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Luxusní svítidla

Datum: 27.6.2012

Moderní svítidla vyrobená z kvalitních a stylových materiálů, jejichž design je neobyčejný a originální, označujeme jako luxusní.


     Luxusní osvětlení je nepostradatelnou součástí moderního bydlení. Často výrazné centrální osvětlení (lustr, stropní svítidla atd.) tvoří ústřední módní doplněk místnosti. Kreativní a neobvyklé tvary, barvy a styly svítidel okouzlí každého, kdo upřednostňuje čisté linie a luxusní vzhled. Vkusný a ucelený dojem lze vytvořit vhodnou kombinací typů svítidel. Základem je kvalitní osvětlení stropu (lustr, stropnice, bodové svítidlo), nástěnná svítidla a lampysvítidla jsou tvořena v sériích. Pro snazší orientaci naleznete u každého produktu produkty příbuzné, tedy designově podobné. Nabídka luxusních svítidel je široká, stačí pouze vybrat to nejlepší pro Vás.

Křišťálová svítidla

     Křišťálová svítidla patří díky svému vzhledu a designu k luxusnímu osvětlení. Kombinace materiálů – chrom a křišťál – je velmi moderní. Křišťálové osvětlení se vyrábí v nejrůznějším provedení, originálních tvarech a stylových barvách. Cena křišťálových svítidel je nepatrně vyšší než u klasického osvětlení. Náš e-shop nabízí ovšem bezkonkurenčně nejnižší ceny a vysokou kvalitu výrobků. Např. série CRYSTAL nabízí krásné křišťálové lustry, nástěnná, stropní svítidla a lampy. I další série Vám pomohou vybavit dům či byt stylovými svítidly a vhodně sladit jednotlivé kusy osvětlení.

Vitrážová svítidla

     Vitrážové osvětlení TIFFANY, které nabízíme na našem e-shopu, vyniká originálním a netradičním vzhledem. Vitrážové lampy a lustry jsou vykládány různě barevnými skly.


            

 

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.