Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Lampy stolní a stojanové

Datum: 6.6.2012

Dokážete si ještě vůbec představit pracovní nebo noční stolek bez lampičky? Také obývací pokoj či chodba bez podlahové lampy vypadají prázdně.

Lampa je nezbytnou součástí osvětlení domácnosti, původně čistě technický charakter svítidla postupem času nabývá nového významu a lampy se stávají módním doplňkem. Na našem e-shopu naleznete, jak lampy stolní, tak stojanové. Na výběr máte lampy klasické, ratanové, vitrážové, moderní, pracovní, rustikální a petrolejové, zahradní, solární.

Lampy stolní

     Stolní lampy existují v mnoha provedeních, jejich praktický vzhled ustupuje do pozadí a stále častěji jsou vyráběny v moderním či klasickém designu. Velmi luxusním dojmem působí lampy vitrážové série TIFFANY. Kancelářské lampy na našem e-shopu naleznete v nejmodernějším a funkčním provedení, které Vám umožní pohodlně pracovat, aniž by vaše oči byly unavené. Pokud si již nedokážete představit svůj pracovní, noční či konferenční stůl bez lampičky, vyberte si tu nejlepší právě pro vás.

   


Lampy podlahové

     Podlahové neboli stojanové lampy jsou stále žádanějším produktem. Jejich vhodným umístěním získáte nejen funkční a kvalitní osvětlení, ale také krásný doplněk místnosti. Podlahové lampy se také vyrábějí v sériích, je tedy velmi snadné sladit je s lampičkami stolními, lustry, nástěnnými svítidly a stropnicemi.     

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.