Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Jakou koupit lampu do altánku?

Datum: 24.7.2015

Máte na zahradě dřevěný altánek a přemýšlíte nad jeho nejlepším osvětlením? Představíme vhodná svítidla.

Máte na zahradě dřevěný altánek a přemýšlíte nad jeho nejlepším osvětlením? Představíme vhodná svítidla. 

Nejoblíbenější jsou venkovní lustry ve tvaru luceren

Nejčastěji zákazníci kupují svítidla, jež se zavěšují uprostřed altánu ze stropu. Vžil se pro ně název venkovní lustry. Bývají na řetězu a vzhledem připomínají lucerny. Díky velkému vyzařovacímu úhlu neoslňují, ale vytvářejí příjemnou světelnou atmosféru. Tmavá patinovaná povrchová vrstva se dobře sladí s různými dekory dřev. Samozřejmě na výběr je i bílá barva, jež je vhodná ke světlému dřevu.  

Pro altány bez elektřiny solární světla

Ne vždy musíte mít do altánu přivedenou elektřinu, proto v našem výběru najdete i solární světla, která svítí díky sluneční elektřině. V nabídce jsou v nástěnném provedení, nebo jako solární reflektory, takže je potřeba je vhodně umístit, tak aby neoslňovaly. Další možností pro bezlektřinové svícení je použití petrolejové lampy. 

I když je svítidlo skryto pod střechou, je nutné, aby bylo dostatečno chráněno před pevnými částicemi a hlavně vodou. Proto vždy zkontrolujte, že IP krytí je alespoň 44.
 
Nejvhodnější lampy do altánku najdete pod tímto textem v boxu související produkty. Samozřejmě je vám k dispozici ale i celý sortiment venkovních světel

Lampy do altánku, venkovní lustry

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.