Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Dětská svítidla pro radost i dostatečné světlo

Datum: 11.8.2014

Dostatečné osvětlení dětského pokojíku je prostě nutnost. Dítě si v místnosti nejen hraje, ale také píše úkoly a čte. Každá z těchto činností proto vyžaduje specificky druh dětského osvětlení. Takové, které zajistí, aby oči nebolely a úkoly se psaly skoro samy.

Dostatečné osvětlení dětského pokojíku je prostě nutnost. Dítě si v místnosti nejen hraje, ale také píše úkoly a čte. Každá z těchto činností proto vyžaduje specificky druh dětského osvětlení. Takové, které zajistí, aby oči nebolely a úkoly se psaly skoro samy.

Centrální osvětlení dětského pokojíku většinou tvoří stropní svítidlo nebo lustr. Oboje lze vybrat na základě vzhledu a ceny. Svítivost se pak lehce dořeší tou správnou žárovkou o dostatečné wattáži. Dětská svítidla oplývají hravými designy, takže vám ratolest bude určitě při výběru ráda asistovat.

Další na řadě je osvětlení psacího stolu. Tomuto místu věnuje zvláštní pozornost, neboť pokud se vaše dítě při pasní úkolů či čtení nesoustředí, může to být právě špatně zvoleným svítidlem. Lampička nebo bodové svítidlo musí poskytovat dostatek světla a zároveň svítit s té správné strany. Stejně jako ostatní dětská svítidla i tato pořídíte s mnoha hravými a veselými motivy.

Nástěnné svítidlo FROG

A nakonec zbylo osvětlení okolí postele. Tady se předčítají i čtou pohádky, proto i toto místo zaslouží řádně osvětlení. Můžete využít stejně jako u psacího stolu lampičku nebo bodové svítidlo. Pokud jste na strop ani u stolu nezvolili pestré svítidlo, právě u postele jej doporučujeme. Děti si rády před saním prohlíží kupříkladu Miceky Mouse nebo hrdiny z firmu Cars. Dopřejte jim to.

Dětská svítidla vždy vybírejte s ohledem na věk dítěte a především dbejte na jeho potřeby. Široký sortiment poskytuje dostatečný prostor pro pořízení toho pravého dětského svítidla.
 
Dětská svítidla si u nás vyberou jak ti nejmenší prckové, tak i dospívající teenageři.

Nástěnné stropní svítidlo BEAR - medvěd 300mmZávěsný lustr MOTÝL modrá

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.