Porovnat
Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 112 (Po-Pá, 7-18:00 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

95%

zákazníků nás doporučuje

Ověřený zákazník

  • rychlost
  • neznám

Ověřený zákazník

Funguje perfektně, děkuji

Ověřený zákazník

  • velmi rychlé dodání
  • cena oproti konkurenci

Nástěnná bodová svítidla - FARO Barcelona

  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Nástěnné bodovky 

Bodovky v bytě se stávají stále více nedílnou součástí bytového osvětlení, především v chodbách, koupelnách i kuchyních. Relativně malé světelné zdroje, mnohdy zapuštěné  ve stropech nebo pod kuchyňskými linkami, disponují  poměrně vysokým výkonem, který dokáže plnohodnotně osvětlit kuchyňkou pracovní desku pro vaší práci, stejně jako učinit příjemnou atmosféru při odpočinku v křesle obýváku. Ideální osvětlení do kuchyně jsou led bodovky. S malým příkonem a bezpečným led světlem kvalitně osvětlí pracovní desku kuchyňské linky, na které můžete pracovat potřebný čas, aniž byste odčerpali příliš energie. Led bodovky se stmíváním naopak poskytnou vhodné osvětlení do odpočinkových zón, kam si lze nasměrovat a přitlumit, nebo rozzářit tolik světla, kolik zrovna potřebujete.
 
 
Bodová světla zapuštená do podkladu mohou být nenápadným a nerušivým prvkem designu místnoti, avšak díky rampovému posazení  se mohou naopak stát dominantnou místnosti. Prostě vždy jak potřebujete.
 
 
Prodávají se samostatně či v sadách po více kusech v neutrální bílé, chromu i barevném provedení. Stejně tak bodovky mohou být miniaturním svítícím bodem nebo větším  centrálním osvětlením místnosti. 
Díky této variabilitě je možné bodovky využívat opravdu v každé místnosti bytu.
 
 
Jen pozor, na vlhkuvzdornost pro koupelnové využití, kde by hodnota IP měla být 44 a výše. U bodového osvětlení s nižšími hodnotami IP proro volte raději sušší  umístění bez velké vzdušné vlhkosti. 
 

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2021 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i