Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Menu

Doprava a platba

Datum: 9.4.2016

Zboží se doručuje dle zvoleného způsobu kupujícím v internetové objednávce, způsoby doručení jsou:
  • osobní odběr 
  • doručení Českou poštou
  • doručení PPL
Místem doručení zboží je doručovací adresa uvedená kupujícím v elektronické objednávce.


Osobní odběr – sklad Blansko

Zboží lze vyzvednout osobně po telefonické či jiné domluvě. V pracovních dnech v rámci otevírací doby v místě sídla Prodávajícího. Je možné i individuální doba odběru dle dohody.
Podmínkou osobního odběru zboží je platba v hotovosti nebo potvrzení o přijetí platby na účet Prodávajícího.Při osobním odběru lze také platit kartou.
 
Adresa pro vyzvednutí osobního odběru:
Donoci s.r.o.
Pražská 2532/4
678 01 Blansko

Osobní odběr – Uloženka

Zásilky jsou rozváženy na výdejní místa každý pracovní den. Máte na výběr mezi 16 výdejními místy Uloženky a 68 výdejními místy DPD a Mountfieldu. Putování a připravenost své zásilky můžete sledovat na stránkách ulozenka.cz. SMS a E-mail avízo Vám usnadní sledování putování Vaší zásilky.
 

Osobní odběr – PPL partner

Přepravní služba PPL doručí Váš balíček na provozovnu našeho partnera, kterou jste si zvolili. Zákazník je informován SMS zprávou a e-mailem o tom, že je jeho zásilka připravena k převzetí. Výhodou je, že se nemusíte vázat na určitý čas dodání, vyzvednutí zásilky je možné dle otevírací doby partnerských obchodů. Při přebírání zásilky není možné objednávku jakkoliv upravit či pozměnit , provozovna slouží pouze k vyzvednutí Vaší objednávky.
 

Doručení prostřednictvím České pošty

V případě, že kupující nebude zastižen na uvedené adrese, obdrží oznámení o uložení zásilky (zásilka bude uložena na příslušné pobočce Přepravce po dobu sedmi dnů). V případě, že si zásilku nevyzvednete v daném termínu, zásilka se vrací zpět Prodávajícímu. Za opětovné doručení si účtuje Prodávající poštovné ve stejné výši.
Doručení prostřednictvím tohoto Přepravce trvá obvykle 2 pracovní dny (od expedice objednaného zboží) dle standardních přepravních podmínek.

Doručení společností PPL

Doručení prostřednictvím tohoto Přepravce trvá obvykle 2 pracovní dny (od expedice objednaného zboží) dle standardních přepravních podmínek. Při zvolení tohoto způsobu doručení je kupující povinen uvést v internetové objednávce telefonní kontakt z důvodu potvrzení termínu doručení zásilky ze strany zvoleného přepravce.
V případě, že kupující nebude zastižen na uvedené adrese v dohodnutém termínu, obdrží oznámení o náhradním termínu doručení zásilky (následující pracovní den). V případě, že ani při druhém pokusu o doručení zásilky nebude kupující na uvedené adrese zastižen, vrací se zásilka zpět k Prodávající. Za opětovné doručení si účtuje Prodávající poštovné ve stejné výši.


Způsob platby a uhrazení ceny za zboží

Zákazník má tři možností uhrazení kupní ceny za zboží. Zboží je možné v plné výši uhradit dobírkou v místě předání zboží prostřednictvím dopravce nebo hotově či platební kartou při osobním převzetím (pouze v Blansku).
Dále je možná platba předem na účet prodávajícího, v okamžiku přijetí platby bude zásilka expedována dle dohody se zákazníkem.

Zásilka se zbožím obsahuje vždy daňový doklad.
 

Copyright © 1992 – 2020 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i