Přihlášení
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Kancelář a pracovna

  • Nejprodávanější
Pro tuto kombinaci filtrování nemáme žádné produkty.
Upravte prosím filtrace nebo zkuste vyhledávání.

Podkategorie: Kancelář a pracovna - vyberte podkategorii

Popis kategorie

Vhodná světla do kanceláře i pracovny


Na kvalitním osvětlení opravdu záleží, a o to více, jestli se jedná o vaši kancelář nebo pracovnu, kde trávíte hodně času. Jako centrální osvětlení do kanceláře doporučujeme zářivku nebo LED svítidlo. LED zářivky mohou být přisazené nebo závěsné. Pokud pracujete na počítači, vhodná svítidla do kanceláře jsou zářivky s parabolickou mřížkou, které zabraňují odrazům světla v monitorech. Do pracovny můžete využít i klasická stropní svítidla, ale nezapomeňte na dostatečný výkon světla.


Na pracovním stole by vám neměla chybět kancelářská lampa. Důležité je, abyste si mohli světlo nasměrovat tak, jak zrovna potřebujete. LED stolní lampy můžete nejen snadno nasměrovat, ale také měnit intenzitu světla. V kanceláři nemusí být jenom nudná designová šeď, proto vám nabízíme kancelářské lampy v různých designech a barevných provedeních. Na výběru osvětlení do kanceláře si dejte záležet, trávíte tam podstatnou část vašeho dne.


Nemáte při práci rádi ticho? V kategorii Příslušenství pro PC najdete sluchátka bezdrátová i drátová, bluetooth sluchátka a reproduktory USB. Můžete zde nakoupit i skartovačku, flash disk, čtečku karet, web kameru s mikrofonem, hermí myš k PC a mnoho dalšího.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i