Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Naskladnili jsme nové vánoční zboží

Na adventním věnci plápolá první svíčka, za okny se mihotají sněhové vločky a domov volá po vánoční náladě. Nic nenavodí vánoční atmosféru tolik jako řetězy a vánoční výzdoba. Připravili jsme si proto pro Vás nové vánoční dekorace.

Vánoční řetězy

Připravili jsme si pro Vás množství různých vánočních dekorací, aby si na své přišel opravdu každý. Mezi nejoblíbenější patří bezesporu vánoční řetězy.  
Ať již patříte mezi příznivce množství řetězů a zdobíte s nimi okenní a krbové římsy, omotáváte schodiště a milujete barevná světýlka všude po domě nebo jste zastánci střídmějšího stylu, rozhodně si u nás vyberete.
 
Nabízíme také venkovní osvětlení v různých délkách a barevných provedeních. Stačí se už jen rozhodnout, jestli letošní rok ozdobíte balkon, keř před domem nebo třeba střešní římsu. Jste nerozhodní? Ozdobte vše a zapojte se do soutěží o nejlepší vánoční osvětlení, které probíhají po všech koutech republiky.  
Přestala vám svítit žárovka v řetězu? Nezoufejte! Nabízíme obyčejné i LED náhradní žárovky.
 

Dekorace do oken

Dávno uplynula doba, kdy jedinou výzdobou na našich oknech byly papírové vločky. Z těch Vás samozřejmě nezrazujeme, ale mohou být krásně osvětleny našimi vánočními svícny nebo doplňovat LED dekorace různých tvarů, které najdete v kategorii >> Osvětlení do oken.

Vánoční stromečky

Nezapomínejme na něco, bez čeho by Vánoce nikdy nebyly těmi pravými Vánocemi. Ne všichni si mohou pořídit živý vánoční stromeček, ať již z nedostatku místa, alergií nebo je jim stromečků uřezaných pro vánoční potěšení líto. Pro tyhle všechny jsme nově zařadili do sortimentu umělé vánoční stromky. Díky nim se mohou nechat vánoční atmosférou strhnout všichni.
 
Již jste si dekorace objednali a vyzdobili svůj domov? Posaďte se, dejte si vánoční punč a užívejte si těch krásných klidných chvil se svými blízkými. Vždyť právě o nich je to pravé kouzlo Vánoc!  

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.