Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Menu

Náhradní žárovky

  • Patice
  • Funkce
  • Výrobce
  • Dostupnost

Patice

Ostatní značky
E10 (2)
Ostatní (4)
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Funkce

Ostatní značky
Ve výběru Funkce si volíte rozšířené vlastnosti svítidla. Pokud zvolíte položku „LED technologie“, pak se Vám vyfiltrují produkty, které obsahují LED technologii.

Výrobce

Ostatní značky
Narva (2)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.
Většinu našeho vánočního sortimentu tvoří LED světelné řetězy a dekorace. Malé diody jsou velmi odolné a i v případě, že třeba jedna, dvě přestanou svítit, ostatní světýlka stále fungují. Určitou část našeho vánočního osvětlení ale tvoří výrobky bez LED technologie – umělé vánoční stromky s optickými vlákny a některé světelné řetězy – a pro ty máme k dispozici náhradní žárovky. Vždy se u konkrétního produktu v popisku dočtete, jaká žárovka je pro něj vhodná. 

Copyright © 1992 – 2020 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i