Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Xiaomi Smart

  • Nejprodávanější
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Xiaomi


Xiaomi je nejrychleji rostoucí značkou elektroniky a jeden z nejlepších startupů posledních let. Nabízí celou řadu výrobků do vaší nové chytré domácnosti. Ať už jde o robotické vysavače, chytré osvětlení, péči o tělo, vaření, nebo i zábavu. Tohle vše si u nás snadno a rychle zakoupíte.


Veškeré inteligentní osvětlení lze snadno ovládat pomocí chytrého telefonu a aplikace. Tím tak získáte pohodlné ovládání a veškerou kontrolu nad osvětlením. U nás zakoupíte nejen kompletní svítidla, ale také mnoho žárovek a LED pásků.


Xiaomi se začalo zajímat nejen o usnadnění ovládání osvětlení, ale také o pomoc při úklidu, vaření a osobní péči. Moderní vysavače jsou tím nejoblíbenějším pomocníkem při úklidu, a proto vám nabízíme hned více druhů, aby uspokojily vaše potřeby. Také u nás naleznete pomocníky do kuchyně jakými třeba jsou varné konvice.


Myslíme i na vaše zdraví a sport, proto zde najdete několik modelů chytrých hodinek, které umí několik funkcí (monitorují hladinu kyslíku v krvi, úroveň stresu, energii těla, srdeční frekvenci v reálném čase, spánkový cyklus (REM fázi, hluboký a lehký spánek) Hodinky také obsahují senzory pro tepovou frekvence, snímač zrychlení, gyroskop, geomagnetický snímač, barometr, snímač okolního světla, snímač SpO2.


Nelze vynechat bezpečnost. Veškeré senzory a detektory pohybu vás vždy a včas upozorní na podezřelé pohyby ve vašem domě, kanceláři nebo garáži. Zároveň máte vše pod kontrolou díky mobilní aplikaci, a proto už nikdy nezapomenete při odjezdu na dovolenou otevřená okna nebo dveře.

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i