Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Menu

Stojící a stojanové lampy do pokoje

  • Barva
  • Materiál
  • Patice
  • Počet žárovek
  • Max. příkon zdroje
  • Stupeň krytí (IP)
  • Funkce
  • Výrobce
  • Dostupnost

Barva

Ostatní značky
antracit (10)
béžová (56)
bílá (257)
bronzová (18)
černá (191)
červená (6)
čirá (19)
fialová (4)
hnědá (90)
krémová (11)
matný chrom (107)
měděná (22)
modrá (6)
mosaz (16)
patina (16)
růžová (9)
šedá (66)
wenge (1)
zelená (11)
zlatá (55)
žlutá (2)
Barva značí to, jakou bude mít daný produkt barvu. Pokud zvolíte „zlatá“, zobrazí se pouze produkty, které jsou zlaté či zlatou barvu obsahují.

Materiál

Ostatní značky
beton (2)
dřevo (103)
kámen (2)
kov (617)
papír (1)
plast (147)
sklo (103)
textil (204)
vitráž (1)
Materiál značí, z jakého materiálu bude daný produkt vyroben. Pokud chcete vybrat skleněné produkty, zašrtnete políčko „sklo“.

Patice

Ostatní značky
2GX13 (1)
E14 (57)
E27 (501)
G9 (22)
GU10 (16)
GX53 (1)
R7s (11)
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Počet žárovek

Vyberte si svítidlo s jasným počtem žárovek. Rádi byste víceramenný lustr? Nebo raději lampičku s jednou žárovkou? To vše můžete navolit pomocí posuvníku.

Max. příkon zdroje

Potřebujete opravdu výkonné svítidlo? Pomocí filtru maximální příkon zdroje si můžete zvolit přesně tu správnou možnost. Hodnoty jsou uvedeny v jednotkách wattů (W) a vyjadřují maximální příkon jednoho světelného zdroje (žárovky).

Stupeň krytí (IP)

Ostatní značky
IP20 (654)
IP44 (36)
IP54 (7)
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody. Více informací o IP krytí naleznete v tomto článku.

Funkce

Ostatní značky
Ve výběru Funkce si volíte rozšířené vlastnosti svítidla. Pokud zvolíte položku „LED technologie“, pak se Vám vyfiltrují produkty, které obsahují LED technologii.

Výrobce

Doporučujeme
Eglo (212)
Globo (56)
Luxera (3)
Philips (11)
Prezent (5)
Ostatní značky
Argon (4)
Artemide (4)
Azzardo (7)
BRILAGI (11)
Briloner (6)
Emithor (2)
Grundig (2)
Ideal Lux (13)
Jupiter (12)
KEMAR (1)
Kolarz (6)
LEDKO (1)
Lucide (39)
Markslöjd (52)
MW-LIGHT (2)
Paulmann (1)
Rabalux (70)
Redo (2)
Top Light (5)
Trio (7)
Wofi (3)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.

Poradna

Zobrazení katalogu

Praktický pomocník - stojací lampa

28.11.2018 Magazín

Dnešní nabídka stojacích lamp je téměř nekonečná. Záleží na vzhledu interiéru, vašem vkusu, stylu a samozřejmě i cenových možnostech. Pak už vybírejte mezi lampami v retro stylu až po vintage, provence, minimalismus či poslední dobou populární skandindávský styl, klasický, rustikální či art-deco. Slaďte ji s celkovým stylem vašeho obydlí a bude vypadat dokonale. Nadčasové jsou obloukové lampy, které zkrátka vypadají dobře kdekoliv.

celý článek

Stojací lampy do obývacího pokoje 

 
Stojací a stojanové lampy do pokoje jsou hlavní dominantou interiéru v celé sérii osvětlení a patří k neodmyslitelným doplňkům v místnosti. Vysoké stojací lampy do obývacího pokoje dodají místnosti nezaměnitelný vzhled. V nabídce najdete jak produkt designová stojací lampa, tak moderní stojací lampa, stojací oblouková lampa a také rustikální lampy různých tvarů a rozměrů.
 
Stojací lampa na čtení je dobrým pomocníkem čtenářů. Stojací lampa se stmívačem nebo stojací lampy s regulátorem osvětlení jsou určené do místnosti pro volný čas nebo do ložnic. Světlo si můžete upravovat podle svých potřeb.
Stojací lampy LED jsou velmi úsporné a dodávají dostatečný výkon osvětlení. Pokojové lampy se ovládají pomocí dotyku, vypínačem na těle lampy nebo na přívodní šňůře.
Stojící lampa jako jsou stojací lampy v obýváku jsou skvělým doplňkem pro každého, kdo si chce vkusně a funkčně osvětlit interiér.
 
Pokud hledáte stojací lampy levně, pak jste na našem e-shopu na tom pravém místě.

Copyright © 1992 – 2020 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i