Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Zobrazit víceZobrazit méně

Philips

  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Philips


Koninklijke Philips Electronics N.V., běžně označovaná pouze jako Philips, je nizozemská firma pro výrobu elektroniky a elektrotechniky. Firma byla vytvořena ve městě Eindhoven v roce 1891 Gerardem Philipsem a jeho otcem Frederikem. Philips začal s produkcí lamp a jiných elektronických produktů. Poté začala vyrábět hudební nástroje na elektřinu a v roce 1939 představila elektrický holící strojek. Jedná se o jednu z největších elektronických firem na světě, v roce 2010 prodala výrobky v ceně 25,42 miliard eur. Firma zaměstnává 105000 zaměstnanců ve více než 60 zemích. Společnost je organizována do tří hlavních divizí: Philips Consumer Lifestyle, Philips Healthcare a Philips Lightning.


V posledních deseti letech se transformovali do společnosti zaměřené na řešení zdravotní péče. Jejich cílem je zlepšit zdraví a blahobyt lidí prostřednictvím smysluplných inovací. Trvale uvádí v činnost vysoké standardy v oblasti životního prostředí, sociální oblasti a oblasti řízení (ESG). Více informací o této společnosti si můžete přečíst zde.


Chytré osvětlení Philips nabízí i mnoho typů včetně LED pásek, žárovek či venkovního osvětlení. Na našem e-shopu můžete najít i další druhy svítidel nejenom od značky Philips.

Copyright © 1994 – 2023 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i