Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Závěsná svítidla za akční ceny

Datum: 9.10.2014

Rádi byste si pořídili závěsné svítidlo za nejnižší cenu? Žádný problém. V našem e-shopu je seženete již od 180 Kč!

Rádi byste si pořídili závěsné svítidlo za nejnižší cenu? Žádný problém. V našem e-shopu rent.cz je seženete již od 180 Kč!

Použití hlavně v kuchyni

Závěsná svítidla najdou uplatnění především v kuchyni. V podstatě se jedná o závěsný lustr, který se umisťuje nad kuchyňský stůl. Aby světlo dobře sloužilo a také aby to dobře vypadalo, dbejte na to, aby bylo v prostřed stolu a mělo by být tak zhruba 65 cm nad hranou stolu.
Typů závěsných osvětlení je celá řada. Nejběžnější je jedno světlo, mluví se o tzv. závěsné lampě, a nebo může být více světel vedle či nad sebou. Pro tento typ se vžilo označení závěsná svítidla na lanku a najdou uplatnění zvláště nad delším barovým pultem
Poslední dobou je populární i závěsné zářivkové svítidlo, které se umisťuje nad kuchyňskou linku. Za akční cenu nyní nabízíme například zářivku CAMDEN nebo závěsné svítidlo massive, u kterého si můžete nastavit výšku závěsu. 

S barvami opatrně

Často se nás zákazníci ptají, jaké závěsné svítidlo do kuchyně je nejlepší? Samozřejmě vše záleží na konkrétním vkusu každého člověka, ale obecně doporučujeme ctít vzhled interiéru. To znamená do moderně zařízené kuchyně je vhodné závěsné světlo jednoduchých tvarů, z něhož vyzařuje futuristický dojem. Naopak do dřevem zařízené kuchyně volte složitější tvary, závěsné svítidlo s více stínidly. Pokud se rozhodnete k barvám – například plastový závěsný lustr na lanku ve výprodeji je v nabídce v bílé, modré, zelené, žluté a oranžové barvě – nezapomeňte, aby ladil s nábytkem a podlahou. 

Výprodej závěsných svítidel

Závěsná stropní svítidla můžeme doporučit i do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje, jen je potřeba mít dostatečnou výšku stropu, kolem 3 metrů. Rovněž jsou v nabídce venkovní závěsná svítidla, například ve tvaru petrolejky. Je výhodné, když si můžete nastavit výšku řetězu. 
Jak už jsme zmínili, stovky závěsných svítidel nyní nabízíme za akční ceny. Ten nejlevnější kus – lustr ROSSO – vás přijde jen na 180 Kč. Věříme, že si z nabídky našich závěsných světel vyberete a budete rádi, že jste je pořídili za tu nejnižší cenu. 

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.