Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Zářivky – kam se hodí?

V současné době jsme zlevnili řadu zářivkových svítidel, ceny začínají již na 180 Kč. Poradíme, kam se tento typ osvětlení nejvíce hodí.

V současné době jsme zlevnili řadu zářivkových svítidel, ceny začínají již na 180 Kč. Poradíme, kam se tento typ osvětlení, který mí nízkou spotřebu energie a dlouhou životnost, nejvíce hodí. 

Zářivky pod kuchyňskou linku

Nejčastěji jsou zářivky k vidění pod kuchyňskou linkou. Je to především kvůli jejich vhodnému rozměru. V podstatě totiž jde o dlouhé a úzké zářivkové trubice, které nijak nepřekáží při práci a přitom poskytnou velké množství světla. Navíc podle délky si sami nastavíte, jak velkou část linky osvětlíte. A aby toho nebylo málo, existují i moderní zářivková světla, jež disponují pohyblivými rameny. Velmi praktickou vychytávkou u některých zářivek jsou i zabudované zásuvky. 

Stropní zářivková svítidla 

Zářivky klidně můžete využít i jako originální osvětlení v kuchyni nebo obývacím pokoji. Taková světla jsou zavěšena na lancích a nejlépe vypadají umístěna nad kuchyňským stolem, barovým pultem nebo konferenčním stolkem. Některé typy jsou výškově nastavitelné. 

Zářivky v kancelářích

Zářivky se rovněž používají v pracovnách a kancelářích. Doporučujeme zvolit takové typy, které mají parabolickou hliníkovou mřížkou. Způsobí rovnoměrné osvětlení bez nepříjemných odrazů v monitorech. Vhodnější jsou zářivky s elektrickým předřadníkem, které se ihned zapnou (neblikají) a nevydávají žádné nepříjemné zvuky. 
Sice méně často ale přesto se zářivková svítidla instalují do koupelen a to k osvětlení zrcadel. Aby osvětlení bylo bezpečné, je potřeba mít dostatečně vysokou hodnotu IP krytí

POZOR: U všech našich zářivek vám garantujeme nejnižší ceny. Najdete-li totožný produkt někde levněji, ozvěte se nám a my vám jej prodáme ještě levněji!


Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.