Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Vyzkoušejte naši novinku: chytrá světla Dalen

Datum: 7.3.2016

Moderní stropní osvětlení Dalen patří mezi chytrá světla, které se přizpůsobí všem vašim potřebám. Nabízí široké možnosti nastavení, elegantní design a velkou životnost spojenou s úsporným provozem.

Moderní stropní osvětlení Dalen patří mezi chytrá světla, které se přizpůsobí všem vašim potřebám. Nabízí široké možnosti nastavení, elegantní design a velkou životnost spojenou s úsporným provozem.

Upravte si osvětlení podle nálady

Chytrá světla Dalen patří k nejmodernějšímu osvětlení na trhu a k sehnání jsou teď nově také u nás. Dokážou přizpůsobit všem vašim potřebám díky technologii využívající LED čipy na místo běžných žárovek. Je možné nejen nastavovat intenzitu osvětlení, ale také jeho barevnost. Svítidla Dalen nabízí deset různých úrovních barevného spektra. Přírodní a studená bílá přijde vhod při práci nebo u čtení, kdy vhodné osvětlení pomáhá udržet pozornost. Teplé odstíny se pak hodí především pro klidnou relaxaci. Pro děti před usnutím je nejlepší aktivovat tlumené a úsporné noční osvětlení s příkonem pouze 1W - 2.5W, které se po 30 minutách samo vypne. 

Z pohodlí svého gauče jistě oceníte možnost ovládat světlo na dálkové ovládání. Z jednoho místa můžete měnit jas, barevnost, intenzitu svícení nebo aktivovat noční režim u několika různých světel.
Barevné odstíny svítidel Dalen

Světla Dalen vydrží roky

Svítidla Dalen pracují s LED čipovou technologií difuzním krytím světla zabalenými do moderního designu. Díky tomu dokáží ozařovat v rozsahu až 270°, a osvítit tak i kouty, kam se jiné zářivky nedostanou. Výhodou LED osvětlení využívajícího moderní čipovou technologii je i jeho šetrnost k očím. Tomu napomáhá chytré tlumení světla, které po chvíli provozu sníží intenzitu svícení o deset procent. Navrch nabízí deset úrovní nastavení jasu. Svítidla jsou šetrná i k citlivým očím, které netrápí vlněním ani blikáním pozorovatelných u jiných typů osvětlení.

Intenzita osvětlení Dalen

Stropní svítidla Dalen se v neposlední řadě mohou chlubit velkou životností a úsporností. Automatické snižování výkonu a LED čipy zaručují v průměru až deset let pravidelného svícení. Nižší příkon pohybující se kolem 56 W pak potěší z dlouhodobého hlediska především vaši peněženku.

 

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.