Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Vybavte svůj dům či byt svítidly s čidlem

Datum: 4.5.2012

Musíte se často vracet zhasínat světla? Hoďte starosti za hlavu a pořiďte si osvětlení se senzory, které za Vás tuto práci obstarají.     Pokrok jde nezadržitelně kupředu, není tomu tak dávno, kdy lidé elektrické osvětlení nebrali vůbec jako samozřejmost. Dnes je normální a běžné stiskem jednoho tlačítka zaplnit místnost světlem, případně stmívat podle libosti. Ovšem i tento způsob se stává zastaralým. Proč nezapnout osvětlení pouhým příchodem do místnosti???

     Svítidla vybavená pohybovým senzorem nabízíme na našem e-shopu www.rent.cz, naleznete zde jak osvětlení do interiéru, tak venkovní osvětlení s čidlem. Inspirujte se produkty značek PREZENT, RABALUX, EMITHOR, STEINEL, MASSIVE. Nejčastěji nalézají tato svítidla využití na toaletách, v chodbách, u vchodu do domu, před garáží, na terase a dalších místech. Obrovskou výhodou těchto světel je jejich úspornost, neplýtváme zbytečně elektrickou energií, svítidla reagují na pohyb, tedy po opuštění místnosti či prostoru se sama vypnou.

     Také provedení svítidel s čidlem je stále různorodější. Volit můžete mezi moderním designem, klasickým provedením, nástěnným osvětlením, stolními lampami nebo stropními svítidly. Není třeba déle rozmýšlet a čekat, i když se jedná o nejnovější technologie, jsou dostupné za celkem přijatelné ceny. Investice do senzorových svítidel se Vám mnohonásobně vrátí, nejen po stránce finanční, ale také uspoříte mnoho času.


Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.