Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

U nás koupíte svítidla nejlevněji

Datum: 2.7.2013

Plánujete zakoupit osvětlení na našem e-shopu, ale identický produkt jste nalezli na jiném internetovém obchodě za nižší cenu? Od nás dostanete produkt ještě levněji!


Možná s nástupem nového roku plánujete pořídit nové osvětlení. A třeba právě teď hledáte to nejvhodnější svítidlo. Takové, které oslní nejen svým designem, ale také především svoji cenou. Náš e-shop rent.cz se snaží nabízet opravdu levné osvětlení. A to tak levné, že levnější nikde jinde nenajdete. A pokud by se tak přeci jen stalo, jako omluvu od nás dostanete dané svítidlo ještě levněji!

Naleznete - li identický produkt na jiném internetovém obchodě za nižší cenu, stačí když do poznámky k objednávce zašlete odkaz na konkurenční nabídku a my vám identický produkt prodáme za stejnou cenu.

Co je myšleno identickým produktem? Je to zejména ten produkt, který má stejný EAN kód. V případě že svítidlo nemá EAN kód, tak identický produkt posuzujeme dle identického výrobce, identického označení či identických parametrů výrobku jako jsou například vzhled, barva, rozměry a materiál.

Nakupujte svítidla levně!

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.