Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Trend v osvětlení? LED pásky

Datum: 27.11.2014

Rádi byste si na Vánoce koupili něco trendy? Nebo nad nějakým moderním originálním vánočním dárkem přemýšlíte pro své blízké? Zkuste LED pásky. Jsou krásné a jejich provoz je velmi levný.

Rádi byste si na Vánoce koupili něco trendy? Nebo nad nějakým moderním originálním vánočním dárkem přemýšlíte pro své blízké? Zkuste LED pásky. Jsou krásné a jejich provoz je velmi levný.  

Proč koupit LED diodové pásky? 

Ještě před pár lety byly LED pásky k vidění jen ve velmi moderních interiérech či výkladních skříních. Doba se ale mění, stále více do popředí se dostávají ekonomicky úsporná LED svítidla a právě LED pásky. Proč tomu tak je? Důvodů je celá řada. Jde o moderní typ osvětlení, který každou místnost velmi oživí, přičemž pořizovací cena není vysoká a také provoz je velmi levný.
Skvělé je, že často jsou k prodeji LED pásky s dálkovým ovládáním, takže ovladatelnost je zcela jednoduchá. Dalšími plusy je snadná montáž, velká barevná škála – především u rgb LED pásků – a velká flexibilita. A právě u posledně zmiňovaného je dobré se na chvilku zastavit. Nejčastěji lidé nakupují LED pásky do kuchyně, přesněji umištují LED pásky pod kuchyňskou linku. Pokud zvolí dostatečný výkon, vhodně tak nahradí douhé zářivkové trubice. 

LED pásky do koupelny i do auta

Bylo by ale chybné si myslet, že tím využití světelných LED pásků končí. Příznivci moderního netradičního bydlení instalují LED pásky do koupelny – pozor ale, podívejte se na hodnotu IP krytí, LED pásky musí být vodotěsné. Stejně tak tuto vlastnost musí mít LED pásky do auta
Svítící tečky bývají často umisťovány do skříní a vitrín v obývacích pokojích a rovněž lidé kupují LED pásky do akvária. Jak je tedy vidět využití LED pásků je velmi široké, a tak určitě pod vánočním stromečkem udělají každému radost.   

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.