Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Tipy při nákupu dětského lustru pro kluka

Datum: 4.8.2015

Zařizujete dětský pokojíček pro kluka? Nechte se inspirovat našimi lustry ve tvaru letadel, lokomotiv, helikoptér nebo s motivem Cars.

Zařizujete dětský pokojíček pro kluka? Nechte se inspirovat našimi lustry ve tvaru letadel, lokomotiv, helikoptér nebo s motivem Cars.

Z materiálů převažuje přírodní dřevo

Stejně jako se v současné době klade důraz při zařizování dětského pokojíčku na barevný nábytek, který nejen pěkně vypadá, ale také rozvíjí dětské smysly a fantazii, tak nezapomeňte i na vhodné osvětlení. Bylo by škoda vzhled zkazit svítidlem, které je určeno třeba do obývacího pokoje. Pokud nemáte moc nízké stropy, kdy by kvůli rozptylu bylo potřeba použít dětské bodové světlo, doporučujeme závěsné stropní svítidlo.

V jedné z minulých aktualit jsme přinesli výběr dětských lustrů pro holky, v tomto textu představujeme nejžádanější typy pro kluky. Zastoupeny jsou lustry ve tvaru letadel, formulí 1, lokomotiv a helikoptér. Žárovky, které mohou být úsporné, výborně do tvaru zapadnou, takže nijak neruší celkový vzhled. Použito je přírodní dřevo, které je následně nabarveno pestrými barvami. Samozřejmě vše splňuje evropské bezpečnostní normy. 

Nyní frčí lustr Cars

Protože mezi chlapci je velmi oblíbený animovaný film Cars, dostal se tento motiv i na osvětlení. V nabídce jsou nejenom lustry Cars, ale i lampičky a nástěnná svítidla. Dětský pokoj pro kluka tak může ladit ve stejném duchu. Vždy radíme, aby pokojíček byl pestrý ale ne tmavý a přeplácaný. Proto berte při nákupu v potaz barvu interiéru, osvětlenost a pro jak staré dítě je místnost určená.

Pod textem v boxu nazvaném Související produkty najdete zmiňované dětské lustry pro kluky.
 
Dětský lustr pro kluka s motivem formule 1

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.