Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Technická svítidla

Datum: 12.8.2013

Osvětlení Vašeho domova je skutečně velmi důležité. Ale co Vaše zaměstnání, kde trávíte téměř více času než doma?

Věříme, že Váš domov máte osvětlený kvalitně a všechna svítidla Vám k sobě skvěle ladí. Stejně tak by tomu ale mělo být i ve Vašem zaměstnání. Už právě proto, že na práci je potřeba se plně soustředit a dobře vidět, je nezbytné nepodceňovat důležitost správného osvětlení. Ať už pracujete v kancelářských prostorách, ve výrobní hale či skladu, ale i různých komerčních budovách a obchodech, do všech těchto prostor je nutné umístit takové technické osvětlení, které do jednotlivých budov patří.
 
Zářivková svítidla jsou velmi vhodná jak do kanceláří, tak i do ostatních komerčních prostor. Jejich nespornou výhodou je rovnoměrné rozprostření světla, takže na práci dobře uvidíte. Jako další plus můžeme jmenovat jejich životnost, která je oproti žárovkám obyčejným až několikrát vyšší.
 
Do velkých výrobních hal a skladů, kde je poměrně větší riziko nárazu či množství prachu a jiných nečistot jsou tu průmyslová svítidla, která jsou právě proti těmto faktorům odolná.
Všechna jmenovaná, ale nejen tato svítidla na Vás čekají v kategorii technická svítidla.

                                                                                  

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.