Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Svítidla EGLO: kvalita a styl do každé domácnosti

Datum: 17.4.2012

Je tu široká nabídka nových produktů. Značka EGLO přichází se zajímavými svítidly za velmi výhodné ceny. Není nic jednoduššího než projít náš e-shop a vybrat si to nejvhodnější osvětlení právě pro Vás.
     Firma EGLO

     S firmou EGLO se na našem e-shopu setkáváte často. Vytváří osvětlení interiérové i venkovní. Nastal čas, když EGLO uvádí na trh nové produkty. Prohlédněte si nejmodernější typ LED osvětlení, bodových svítidel, lamp (stolních i stojanových), kuchyňských svítidel, koupelnových, lustrů a mnoha dalších. Seznamte se blíže s novinkami, týkajících se stropního osvětlení, nástěnných svítidel, lamp a speciální nabídkou dětských svítidel. I nabídka venkovního zahradního osvětlení je různorodá.

    Stropní svítidla, lustry

    Stropní svítidlo či lustr bývá nejvýraznějším světelným prvkem v místnosti. Vybrat si můžete více či méně výrazné osvětlení, moderní nebo klasické, také máte možnost volby mezi různými designovými řešeními. Katalog EGLO obsahuje produkty vyráběné v sériích, tedy komplet stropního osvětlení, nástěnného svítidla, lamp (stojanových, stolních, nástěnných). Pokud patříte k milovníkům klasických nebo rustikálních svítidel, tak potěšíte svůj zrak velkým výběrem právě zmíněného osvětlení. Pro názornost se podívejte na lustry sérií MOZART 1 a IMPERIAL. Jestli preferujete moderní design a neobvyklé tvary svítidel, pak i Vaše představy budou naplněny. Moderních svítidel je v nabídce opravdu hodně. Od elegantního, luxusního až po jednoduché tvary a střídmost materiálů. Pro představu např. série DRIFTER a LAYER 1. Samostatnou kategorií jsou křišťálové lustry. Jejich provedení je rozmanité – křišťál v tzv.“zámeckém“ provedení, ale i luxusní moderní design křišťálových lustrů.
 

    Nástěnná svítidla, lampy a dětská svítidla

    Samotné stropní svítidlo není dostatečným osvětlením místnosti, je třeba nasvítit i konkrétní místa, více či méně. Není nic jednoduššího než k vybranému lustru zvolit stejné nebo podobné nástěnné osvětlení, stojanové lampy, stolní lampičky a bodovky. Dětský pokoj je královstvím našich dětí, je tedy třeba nejen prosvětlit, ale také rozveselit tuto místnost. Firma EGLO se při výrobě dětských svítidel inspirovala klasickými motivy. Na výběr tedy máte ze spíše tradičních vzorů, než moderních např. komiksových postaviček.

     V nabídce vedle celých sérií jsou i samostatné produkty, které opět můžete kombinovat s dalšími svítidly. Dále si můžete zvolit nejrůznější bodová svítidla, osvětlení do dětského pokoje, koupelnová svítidla, kuchyňské osvětlení a další.

      

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.