Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Světla do zásuvky: praktické řešení do každého interiéru

Datum: 6.1.2016

Jak praví jedno staré rčení, v jednoduchosti je krása. Pokud si nechcete dělat starosti s rozkopáváním zdí a také se vám nelíbí poházené přívodní kabele, jsou řešením světla do zásuvky.

Jak praví jedno staré rčení, v jednoduchosti je krása. Pokud si nechcete dělat starosti s rozkopáváním zdí a také se vám nelíbí poházené přívodní kabele, jsou ideálním řešením světla do zásuvky. Podívejte se, jaké různé typy jsou k dispozici. 

Nejčastější využití jako noční světla v dětských pokojích

V naší nabídce svítidel do zásuvky najdete především dětská noční světla neboli nástěnné LED lampičky. Dovážíme je od španělského výrobce Dalber, který se na osvětlení dětských pokojů specializuje. K dispozici jsou v různých barvách, tedy pro holky i kluky, a vypínač se nachází přímo na osvětlení. Díky použití LED technologie může lampa zapojená do zásuvky klidně svítit celou noc a přitom spotřeba elektrické energie bude velmi nízká. Samozřejmostí je naprostá bezpečnost. 

Dekorativní lampa do zásuvky LED lampa do zásuvky


LED pásky i zářivky přímo určené do zásuvky

Samozřejmě světla do zásuvky najdou uplatnění i v jiných interiérových místnostech. Například zásuvková svítidla MINI LIGHT se senozorem se hodí na chodbu či schodiště. Velmi efektní především v obývacích pokojích a ložnicích jsou LED pásky, z nichž některé typy se také dají zapojit do zásuvky. A rovněž v kuchyních nad pracovní linkou jsou často vidět zářivková svítidla, která lze zapojit přímo do zásuvky. 
 
Široký sortiment lamp a světel do zásuvky si můžete prohlédnou níže v boxu.  Zaručujeme nejnižší ceny v Česku. 


Zářivkové světlo do zásuvky nad kuchyňskou linkuKuchyňské zářivkové svítidlo do zásuvky

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.