Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Slavíme Den Země nízkými cenami

Datum: 16.4.2015

Ve středu 22. dubna se na celém světě slaví ekologický svátek Den Země. Proto u nás v těchto dnech najdete úsporné žárovky, LED svítidla a LED žárovky za nízké ceny.

Ve středu 22. dubna se na celém světě slaví ekologický svátek Den Země. Proto u nás v těchto dnech najdete úsporné žárovky, LED svítidla a LED žárovky za nízké ceny.  

LED lampa

Den Země je největším sekulárním svátkem na světě. Uvádí se, že ho slaví víc jak miliarda lidí ve 175 státech světa.

Protože jde o svátek, jehož primárním účelem je ochrana životního protředí a upozorňování na dopady ničení přírody, rozhodli jsme se jej připomenout alespoň nízkými cenami u světelných zdrojů, které právě spotřebovávají méně elektrické energie

Úspora až 80 % energie

Za akční ceny, kdy slevy mohou být až 70% u nás nyní seženete úsporné žárovky a LED žárovky. Ty narozdíl od klasických vláknových žárovek uspoří až 80 % energie! Vydrží také svítit více hodin, takže jich budete potřebovat méně, a bude tak méně odpadu.

Jen je tedy potřeba oba typy žárovek dávat do sběrného odpadu, protože  LED žárovky obsahují elektronické součásti a úsporné žárovky (zářivky) zase malé množství rtuti (zhruba 3–5 mg).

Pokud chcete svítit úsporně a mít také pěkný design, doporučujeme se podívat na LED svítidla. Téměř 200 jich máme nyní v jarním výprodeji. 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.