Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Široká nabídka LED zářivkových svítidel

Datum: 23.10.2015

LED zářivky se nejčastěji používají pod kuchyňskou linku, ale jsou velmi vhodné i k nasvětlení vnitřních prostor nábytku, nebo mohou být zavěšené na lanku jako lustr.

LED zářivky se nejčastěji používají pod kuchyňskou linku, ale jsou velmi vhodné i k nasvětlení vnitřních prostor nábytku, nebo mohou být zavěšené na lanku jako lustr. 

LED zářivka – kombinace úspory a pěkného vzhledu 

Vývoj osvětlení jde neustále dopředu a klasické dlouhé zářivkové trubice, které měla před deseti lety pod kuchyňskou linkou téměř každá hospodyňka, nahrazují svítidla s diodami. Kromě LED pásků jsou čím dál žádanější LED zářivky. Nejen že hodně svítí a přitom spotřebují málo elektřiny, ale také se okamžitě rozsvítí na plný výkon, nevadí jim časté rozsvěcování a zhasínání a mají dlouhou životnost.

Vychytávky – dotykový spínač, či posuvné LED bloky

LED zářivková svítidla jsou k dispozici v různých délkách a tvarech a u některých jsou navíc použity zajímavé vychytávky. Například u kolekce GORDON je součástí dotykový spínač, zářivkové osvětlení edice MAYOR má zase posuvné LED bloky, které si tak můžete nastavovat podle potřeby. Využívají se nejen pod kuchyňskou linku, ale i do vnitřních prostor nábytku, například do šatní skříně. 

Pod textem v boxu si můžete prohlédnout nejen širokou nabídku LED zářivkových trubic, ale i LED světel na strop, která se případně dají zavěsit na lanko. 

LED zářivkové svítidlo – pod kuchyňskou linkuLED zářivka k nasvětlení kuchyňské linky

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.