Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Rozšířili jsme sortiment venkovního osvětlení

Datum: 8.4.2015

Nově jsme do naší nabídky přidali svítidla od české společnosti PANLUX. Využijete je především na zahradě, v garáži a technických místnostech.

Nově jsme do naší nabídky přidali svítidla od české společnosti PANLUX. Využijete je především na zahradě, v garáži a technických místnostech.

Oblíbená je LED technologie a senzory

Protože sezóna venkovního osvětlení pomalu začíná, rozšířili jsme náš sortiment o svítidla české firmy PANLUX s.r.o.  Ta vyrábí nejrůznější typy exteriérových ale i interiérových světel a od svého vzniku v roce 1998 se postupně vypracovala na významného výrobce v rámci střední Evropy. Dováží nejen do tohoto prostoru, ale i na Island, blízký východ a do severní a střední Afriky. 

Venkovní osvětlení se senzorem značky Panlux

Podstatnou část nového sortimentu tvoří venkovní LED osvětlení. Při svícení tak ušetříte na spotřebě elektrické energie a také bývá delší životnost. Především do zahrad či k bazénu jsou určeny hliníkové hranaté nebo naopak zaoblené sloupky nebo zahradní lampy. Často mají speciální senzor, který se při soumraku automaticky zapne. Naopak když se ráno začne rozednívat, svítidlo se samo vypne. V nabídce jsou i venkovní svítidla s pohybovým senzorem, kdy se světlo rozsvítí v závislosti na přítomnosti nějakého člověka. 

Kromě osvětlení do zahrady si od českého výrobce PANLUX u nás můžete zakupit i zářivkové reflektory a venkovní nástěnná a stropní svítidla vhodná na fasádu domu, nebo do garáže či sklepních prostor. V místech, kde hrozí poškození, doporučujeme svítidla s ochrannou mřížkou. 

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.