Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

RGB LED pásek – novinka interiérové osvětlení

Datum: 10.2.2016

Představujeme vám moderní technologickou vychytávku – RGB LED pásky. Svítí různými barvami a řídí se jednoduše na dálku ovladačem.

Představujeme vám moderní technologickou vychytávku – RGB LED pásky. Svítí různými barvami a řídí se jednoduše na dálku ovladačem. Jsou ideální do kuchyně, koupelny i obývacího pokoje.

Barevné LED pásky s dlouhou životností

Páskové LED osvětlení zažívá v posledních letech boom. Už nejde jen o extravagantní řešení některých designerů, pásky osázené malými úspornými diodami jsou k vidění v řadě českých domácností. Může za to nejen jejich velká úspora elektrické energie, ale také dlouhá životnost (kolem 25 000 hodin) a snadná instalace – jak je vidět na obrázku níže, pásky lze podle potřeby zkracovat a pak se nalepují na určenou plochu. 
 
Protože vývoj interiérového osvětlení jde neustále kupředu, jsou nyní novinkou RGB LED pásky. Ty obsahují diody vyjadřující 3 barvy – červenou, zelenou a modrou –  a jejich skládáním pak vznikají další barevné efekty. Není tedy problém, abyste kuchyňskou linku měli jednou nasvícenou klasicky bíle a jinde modře či žlutě. Aby vše bylo uživatelsky co nejpříjemnější, jsou LED pásky dodávány s dálkovým ovládáním. Ten slouží nejen k volení a míchání barev ale i k nastavení intenzity světla. 

Barevný RGB LED pásekZapojení RGB LED pásku

Využití v kuchyni pod linkou i v obyváku za televizi

Jak můžete vidět v boxu níže, RGB LED pásek u nás můžete zakoupit v různém provedení (všechny jsou tedy na 230 V). Mezi zákazníky je oblíbená délka 5 m. Velmi zajímavou vychytávkou je navíc u některých sad spojka ve tvaru L, díky níž je možná i instalace do rohů.  
 
Již v úvodu zaznělo, že využití barevných světelných LED pásků je značně široké. Nejčastěji se s nimi setkáte v kuchyni pod linkou a v obývacím pokoji v prostoru za televizí nebo při osvětlení poliček. Velmi efektní jsou pásky ale i v koupelně a k nasvětlení schodů.

Barevný LED pásek do kuychyně
 

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.