Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Přivítejte jarní slevy svítidel

Datum: 23.3.2016

Společně s jarem k nám dorazil velký výprodej, který se týká LED osvětlení, žárovek, interierových i venkovních svítidel. Slevu využijete teď, ale naše výrobky vám vydrží dlouhé roky.

Společně s jarem k nám dorazil velký výprodej, který se týká LED osvětlení, žárovek a také interierových a venkovních svítidel. Slevu využijete teď, ale naše výrobky vám vydrží dlouhé roky.

Můžete ušetřit tisíce

Vpusťte si spolu s jarem do domu také dostatek světla. O to se postarají ty nejpopulárnější výrobky, které teď v rámci jarního výprodeje nabízíme se slevou až 70 %. Vybírat můžete z široké nabídky stropního osvětlení do koupelny, nástěnných svítidel a lamp do pokojů a obýváků. V neposlední řadě pro vás máme také širokou nabídku levných lustrů.

LED osvětlení i do zahrady

Při nákupu nezapomeňte ani na venkovní svítidla. Probouzející se zahradu můžete vhodně vybranou zahradní lampou jen zkrášlit. Do veškerých světel si pak můžete v akci pořídit také levné světelné zdroje. Z široké nabídky si vybere podle tvaru, svítivosti nebo úspornosti, které vévodí LED žárovky a zářivky.
 
Jarní výprodej stropní světla      Jarní výprodej venkovní osvětlení

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.