Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Povánoční slevy ve velkém – až 70 %!

Datum: 9.1.2015

Dostali jste na Vánoce nějaké peníze a rádi byste si za ně koupili pěkné, praktické a zároveň levné svítidlo? Pak právě vám přijde vhod náš velký povánoční výprodej.

Dostali jste na Vánoce nějaké peníze a rádi byste si za ně koupili pěkné, praktické a zároveň levné svítidlo? Pak právě vám přijde vhod náš velký povánoční výprodej, do kterého jsme zařadili více než 2 200 svítidel. 

Přehledné uspořádání, snadný nákup

Uvědomujeme si, že i čas jsou peníze, a tak jsme světla nabízená v povánočním výprodeji rozřadili do jednotlivých typů. Můžete si tak až o 70 % levněji zakoupit venkovní svítidla, lampy a lampičky, bodovky, nástěnná světla či žárovky.
Celkem je vám k dispozici více než 2 200 svítidel, přičemž nejvíce zastoupené jsou lustry. Určitě vás také potěší, že u velké části světel získáte v balení navíc zdarma světelný zdroj

Doprava zdarma 

Když jsme zmínili, že povánoční slevy jsou ve velkém, mysleli jsme to opravdu vážně. To znamená, že například lustr na lanku MILAGRO od prověřeného výrobce Eglo nyní stojí místo 860 Kč jen 360 Kč! A za dětskou lampičku s auty díky výprodeji zaplatíte pouze 580 Kč namísto 820 Kč. A takto bychom mohli pokračovat pěkně dlouho.  

Rádi byste ušetřili nejenom na osvětlení ale také na dopravě? Pak vězte, že řešení je velmi snadné. Stačí když vaše souhrnná objednávka jakéhokoliv našeho zboží přesáhne hranici 1 000 Kč a budete mít u nás DOPRAVU ZDARMA.   

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.