Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Ozdobte interiér závěsnými svítidly

Datum: 25.5.2015

Závěsná svítidla jsou nejčastější typ interiérového osvětlení. Nyní frčí ta ve výrazných barvách a netradičních tvarech.

Závěsná svítidla jsou nejčastější typ interiérového osvětlení. Nyní frčí ta ve výrazných barvách a netradičních tvarech. Podívejte se na naše novinky. 

Moderní vzhled díky papíru či textilu

Moderní lustr Eglo GaetanoJe vám blízký moderní design? Nechcete si osvětlení kupovat jen kvůli funkčnosti, ale hlavně jeho vzhledu? Máte vyšší strop? Líbí se vám výrazné barvy? Pak právě vás jistě zaujmou designová stropní svítidla od prověřených značek jako je Eglo, Phillips Massive či Luxera. 

V klasické bílé a černé ale i netradiční fialové a zelené jsou k dispozici závěsné lustry GAETANO (na obrázku). Barvami hýří i světla z kolekce Plibo, která jsou tvořena látkovými stínítky. Retro styl zase charakterizuje osvětlení z kolekce MODERNA od výrobce Jupiter. Ale design nemusí být vždy jen drahý. Třeba papírové lustry IDA u nás seženete již od 140 Kč. 
 

Frčí zaoblené tvary

U závěsných svítidel samotřejmě nehraje roli jen zbarvení, ale také tvar. Velmi originálně bylo pojato světlo TOE – jako láhev od vína. Také kolekce lustrů PRATTO má krásně zaoblený vzhled a navíc zaujme i použitý materiál – matný hliník. Ideálně osvětlí konferenční stůl v obývacím pokoji. Rovněž se hodí do ložnice či moderně zařízené pracovny.
A jestli chcete skloubit design a úsporu energie, je vám k dispozici kolekce ECOMOODS. Ta zahrnuje nejen lustry a přisazená světla, ale i venkovní nástěnná svítidla.   

Svítidlo EcomoodsModerní stropní závěsné svítidlo Ecomoods

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.