Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Osvětlení kuchyňských a jídelních prostor

Datum: 10.4.2012

Svítidla, která volíme do kuchyně či jídelních prostor, by měla být nejen funkční, ale zároveň vytvářet příjemnou atmosféru po celý den.
   Osvětlení jídelny a kuchyně je často opomíjené a nevhodně řešené. Každá místnost ve Vašem domě či bytě si zaslouží náležitou péči a čas, strávený nad rozvržením a výběrem správného typu osvětlení. Jídelní prostor nevyžaduje nějaký speciální typ svítidel jako právě kuchyň. Nejčastěji se v domácnostech můžeme setkat se zářivkovými svítidly, nástěnnými a stropními svítidly, také bodovým osvětlením. V jídelnách, které v poslední době přebírají funkce obývacího pokoje, lidé volí podobné osvětlení jako právě v „obýváku“. Tedy přisazené nebo závěsné lustry, nástěnná svítidla, stojanové lampy atd.
 
    Osvětlení kuchyně

    Nedostatek světla při přípravě pokrmů je nejen nepraktický, ale také nebezpečný. Aby nedocházelo k zbytečným zraněním (např. při krájení) vybavte svou kuchyni a pracovní plochy funkčními svítidly. Na našem e-shopu www.rent.cz naleznete nabídku nejrůznějších typů osvětlení, jejichž provedení zaujme i ty nejnáročnější zákazníky. Nejvyhledávanějším typem osvětlení na kuchyňské pracovní plochy jsou zářivková svítidlazářivky. Jsou vyráběny v mnoha provedeních a poskytují dostatečné osvětlení kuchyňských prostor.

    Svítidla do jídelny

    Jídelna je místností, která získává v současné době nový rozměr. Již dávno neslouží pouze ke snídání, obědvání a večeření, ale lidé zde tráví stále více času. Aby se zde cítili celý den příjemně a pohodlně, volí také příslušná svítidla, která dotváří celkový ráz pokoje. Velmi elegantní je, když se sladí lustr, nástěnná svítidla, lampy a další. Častěji je také kladen důraz na stmívatelné osvětlení, díky němuž lze vytvořit intimní prostředí.
 
 

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.