Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Osvětlení dětského pokoje: fantazie bez hranic

Datum: 30.4.2012

Děti jsou těmi nejnáročnějšími zákazníky. Náš e-shop www.rent.cz nabízí svítidla, která jsou jak funkční, tak velmi pěkná a inspirovaná pohádkami, které děti znají a mají rády.
     Děti chápou svůj pokojík jako vlastní království, se spoustou tajných zákoutí. Je tedy na rodičích, jak uzpůsobí jednotlivé prvky, mezi které patří i správné osvětlení dětského pokoje, aby nerušily atmosféru této místnosti. Během dne se dítě věnuje hře, učení nebo práci, stále je třeba mít na paměti vhodnost a důležitost správného osvětlení. I během odpočinku a spánku v noci a ve dne, hrají svítidla zásadní roli. Mnoho dětí se bojí tmy a neusne bez alespoň slabého světla. Inspirujte se svítidly značky MASSIVE a PREZENT. V naší nabídce naleznete dětské lustry, stolní lampičky, nástěnná svítidla a mnoho dalších zajímavých produktů.  

Dětské lustry a dětská stropní svítidla

           Dominantou každé místnosti je lustr. Většinou nejprve zvolíme stropní osvětlení a pak dále vybíráme doplňková svítidla jako lampy, bodovky a nástěnná svítidla. Vybrat se dá z motivů ryze dívčích (princezen, růžových vzorů aj.), chlapeckých (sportovci, autíčka, atd.) a univerzálních (zvířátka, příroda, pohádkové postavičky). Ať zvolíme lustr moderní či klasický, měli bychom mít na paměti umístění a také možnost stmívání svítidel. Velmi vhodné je nasměrování světla, které je možné užitím bodového osvětlení – umožňuje nám rozsvítit určité žárovky a natočit je požadovaným směrem.
    
    Dětská nástěnná svítidla a lampičky

         Nástěnná svítidla a lampičky, ať už stolní či stojanové, jsou nejlepší volbou, pokud chceme dostatečně intenzivně nasvítit určitou plochu nebo prostor. Nová řada nástěnných svítidel s 3D efektem vypadá velmi stylově a v dětech probouzí fantazii. Navíc umístění tohoto osvětlení u postele je praktické. Svítidla nejsou tak intenzivní (tedy nejsou rušivé) a pomáhají dětem, které se bojí tmy, lépe usnout. Samozřejmě i klasická nástěnná svítidla plní svoji funkci praktickou i designovou.
         Lampy a lampičky jsou důležitým vybavením dětského a studentského pokoje. Pracovní prostor vyžaduje kvalitní osvětlení, které dítě zbytečně neunavuje a neškodí zraku. Opět lze vybírat z celé řady tvarů, barev a motivů, od pohádkových až po ryze profesionální vzhled.


Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.