Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

NOVINKA: lampy a lustry z kolekcí Maserlo a Pasteri

Datum: 16.5.2015

Náš sortiment jsme rozšířili o krásná svítidla s textilními stínítky. Vyniknou zvláště v moderně zařízených interiérech.

Zajímavé tvary a decentní barvy
Obě kolekce MASERLO A PASTERI se zaměřují na stropní svítidla a lustry vhodné zvláště do obývacích pokojů a kuchyní. Díky jednoduchému, ale elegantnímu tvaru upoutají pozornost a světlo prosakující přes textilní stínítko vytvoří příjemnou atmosféru. Velmi decentní je i jejich barevné provedení, konkrétně se jedná o tyto barvy: šedá, bílá, černá, béžová, cappuccino, zlatá a stříbrná. 

Lustr na lanku EgloČerná stolní lampa

Moderní lustry na lanku

V naší nabídce jsou zastoupena především přisazená LED světla a moderní lustry na lanku. Prvně zmiňovaný typ s technologií LED je ideální do místností, které mají nízký strop, nebo jsou hodně rozlehlé. Mají totiž velký rozptyl světla. Závěsné lustry jsou nejčastěji umisťovány nad kuchyňský stůl, barový pult, kuchyňskou linku, v obývacím pokoji potom nad konferenční stolek.

Protože je nyní trendy mít kuchyň s obyvákem spojené, jsou v nových kolekcích Masterlo a Pasteri v nabídce i stolní lampy. Interiér tak bude pěkně ladit. Při výrobě těchto svítidel byl použit kov, plast a textil. Jde se o výrobky rakouské firmy Eglo, garantujeme tedy kvalitní provedení. Protože se jedná o designová svítidla, doba dodání bývá 7 až 14 dnů. 

Moderní lustr do obyvákuModerní stolní lampa

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.