Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Nová svítidla a osvětlení EGLO!!

Datum: 26.7.2012

Široký výběr přední evropské značky EGLO, lustry, bodové osvětlení, nástěnná svítidla, stropní svítidla a stolní lampy.


Naše nabídka osvětlení byla právě rozšířena o svítidla EGLO. Interiérová moderní či klasická svítidla, lze zakomponovat do každého bydlení. Svítidla do kuchyně, svítidla do obývacího pokoje nebo osvětlení chodby, to vše vám zajistí nově přidaná svítidla EGLO.
 
Pro moderní interiér jsou připravena stropní svítidla a lustry přisazené, které zaujmou hlavně díky lesklému chromu a různých tvarových variací, které jsou jedinečné. Lustry nemusejí tvořit pouze funkční schopnost, ale také dekorační prvek vašeho pokoje.
 
Jako dodatečné osvětlení nesmíme zapomenout na nástěnná svítidla, která působí honosně a skvěle doplňují hlavní zdroj osvětlení. Stolky, poličky a další, můžete doplnit také o stolní lampy, které dokážou vytvořit nenahraditelnou atmosféru místnosti. Lampičky jsou univerzální v tom, že je dokážeme kdykoliv přemístit tam, kde je potřeba. Vaše návštěvy jistě nezapomenou moderní svítidla a jejich souhru světel, kterou vytvoříte pomocí vašeho osvětlení.
 
Klasická svítidla se vyznačují hlavně barevnou povrchovou úpravou, jako je např. mosaz lesklá nebo broušená, zlatá, antická hnědá a další. Pokud má někdo rád klasiku, tvary klasického osvětlení ho uchvátí. Tato svítidla lze také použít na chalupy, do restaurací, do hotelů atd.
 
Pro klasický styl interiéru, jsou pro vás připravena hlavně bodová svítidla, která mohou nahradit lustry, stropní svítidla i nástěnná svítidla, jelikož se bodové osvětlení vždy vyrábí v několika provedeních, ale jednotného designu. Bodová svítidla mohou být na rampách a mohou obsahovat různý počet světel, vždy je tedy možné zkombinovat osvětlení, tak aby každé místo bylo dostatečně osvětlené.
 
Stolní lampy, typ svítidla, které působí hlavně dekoračně, ale pokud už se rozhodnete a tyto lampy si pořídíte, zjistíte, že to byl správný krok k tomu, aby atmosféra pohodového večera se několikanásobně prohloubila. Stolní lampy lze využít také ke čtení, k telefonu, k televizi apod.


                                                   

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.