Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Noční lampička zajistí dětem klidné snění

Datum: 16.2.2016

Rozsvícená noční lampička zajistí dětem klidný spánek a sladké sny. Při dobrém výběru poslouží i jako skvělý designový doplněk interiéru.

Rozsvícená noční lampička zajistí dětem klidný spánek a sladké sny. Při dobrém výběru poslouží i jako skvělý designový doplněk interiéru. Správně zvolená dětská lampa s hezkým motivem bude děti těšit i přes den.

Noční lampička jako krásný doplněk dětského pokoje

Noční lampička se dětem nechává rozsvícená proto, aby je nestrašila tma. K navození příjemné atmosféry přispěje i hezký design lampy, zejména pokud bude mít pohádkové motivy. Kromě nočních lampiček s krtečkem nebo princeznou jsou oblíbené i modely s Bartem Simpsonem. Hezky také vypadají malé stolní svítidla se srdíčky, s beruškou, žabákem nebo s komickou dvojkou Patem a Matem.

Úspora s LED technologií

Roztomilá noční lampička se postará o to, aby děti hezky spaly. Kromě toho navíc může být stolní lampa velice úsporná. Noční lampička s LED žárovkou má nízkou spotřebu. Jako příklad je možné zmínit, že světlo s LED diodou s příkonem 1W při nepřetržitém svícení spotřebuje elektrickou energii v ceně jen asi 4 koruny. Pokud tedy bude zapnuté jen v noci, vyjde jeho provoz na méně než 2 koruny měsíčně. Kromě dětských lampiček by vás mohly v našem e-shopu zajímat i dětské lustry, stropní a nástěnná svítidla.

Mnoho různých tvarů a typů

Lampičky jsou pro děti dostupné v různých typech.  Nejrozšířenější jsou ty na noční stolek. Stále více populární jsou i ale i dětské lampičky s klipem, které je možné snadno umístit prakticky kamkoliv. Svítidlo se přicvakne ke stolu nebo na desku dětské postele –noční lampička se nepřevrhne, i když si s ní dítě bude hrát. Nástěnná lampička se zase dá přichytit vysoko na stěnu do výšky, takže bude zaručeno, že s osvětlením nebude dítě manipulovat. Pokud vám jde o snadnou instalaci, můžete zase pořídit dětské noční světlo do zásuvky.
 
dětská noční lampička se čmelákem
 
Níže se můžete podívat na některé z nejoblíbenějších dětských nočních lampiček v naší nabídce. Pokud hovoříme o nočních lampičkách, máme většinou na mysli světla pro děti. Pokud byste rádi viděli naši nabídku lampového osvětlení do obývacího pokoje, pracovny nebo do ložnice, navštivte prosím produktovou kategorii stolních a stojacích lamp

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.