Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Nejnovější trendy ve světě stolních LED lamp

Datum: 19.10.2016

Pro trávení času u pracovního stolu je nezbytné kvalitní osvětlení. Přinášíme vám informace o současných trendech ve stolním osvětlení, díky nimž se můžete při výběru inspirovat.

Pro trávení času u pracovního stolu je nezbytné kvalitní osvětlení. Přinášíme vám informace o současných trendech v kategorii stolních LED lamp. Moderní svítidla jsou vybavena zlepšováky, které vám zpříjemní večerní pracovní momenty.

To nejlepší pro zdraví vašich očí

Výběru vhodného stolního svítidla byste měli věnovat velkou pozornost. Ať už u pracovního stolu trávíte dlouhý čas, či jen několik minut denně, vaše oči se při práci namáhají a není vhodné pracovat pouze při světle monitoru počítače.
Lampu vybírejte podle toho, jaký druh práce u stolu obvykle vykonáváte. Lampičky s ostřejším světlem se hodí pro četbu, méně jasný odstín můžete zvolit při práci s počítačem. 

Stolní LED lampa

Polohovatelnost i navolení barevného odstínu LED lampy

Stolní LED lampy disponují vlastnostmi, které výrazně zkvalitní pracovní či studijní chvilky. Jejich hlavní předností je maximální přizpůsobivost potřebám uživatele. Drtivá většina lampiček je libovolně polohovatelná. Mnoho z nich má ergonomicky tvarovatelný krk, pomocí něhož si můžete tok světla nastavit ve směru, kam zrovna potřebujete. 
Některé stolní lampy na pracovní stůl dokonce umožňují i změnu intenzity záření či barevného odtínu světla

Design, který zaujme

Zapomeňte na robustní neforemné lampy, které zdobívaly stoly našich rodičů. Moderní stolní světla překvapí svým nápaditým vzhledem. Nejnovějším trendem jsou lehká štíhlá svítidla, která v prostoru vypadají nenásilně a nepůsobí jako rušivý prvek. Moderním lampám, ať už stojí v ložnice, obýváku či pracovně, vládne bílá a stříbrná barva. Vedle nešlápnete ani tehdy, pořídíte-li si některé skleněné stolní svítidlo s dekorativními motivy. 

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.