Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Nabízíme velký výběr LED žárovek E27

Datum: 11.6.2015

Efektivní náhrada klasické vláknové žárovky. To je typické pro LED žárovku. A nemusíte vyměňovat svítidla, máme k dispozici přes 50 diodových žárovek s tradičním závitem E27.

Při výměně klasické žárovky za moderní LED nemusíte měnit svítidla. Máme k dispozici přes 50 diodových žárovek s tradičním závitem E27. Některé jsou nyní ve výprodeji!

LED žárovka se senzorem Klasické závity E27 a E14

Stále více lidí si uvědomuje, že LED diodovým žárovkám patří budoucnost. Navíc je podporuje Evropská unie, která vyzdvihuje jejich nízkou energetickou náročnost (až o 85% menší než u klasických žárovek) a dlouhou životnost. Přece jen ale společnost byla dlouhé roky zvyklá na vláknové edisonky, takže se výrobci moderních světelných zdrojů snažili vyjít spotřebitelům maximálně vstříc. Hojně jsou tak zastoupeny LED žárovky E27, které mají klasický edisonův závit o průměu 27 milimetrů. V praxi to znamená, že i když máte starší lustr, můžete do něho LED žárovku našroubovat. 


V našem internetovém obchodě seženete více než 50 různých typů diodových LED žárovek se závitem E27. Některé druhy jsou i stmívatelné a například automatická LED žárovka STEINEL má v sobě zabudovaný i fotosenzor. Ten dokáže rozlišit světelné podmínky a večer se automaticky zapne a za svítání zase sám vypne. 

Pokud vlastníte menší osvětlení a byli jste zvyklí do něho šroubovat miňonku, tedy malou edisonku, je vám u nás k dispozici také přes 44 různých LED žárovek E14

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.