Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Máme desítky typů lustrů ve tvaru koule

Datum: 3.9.2015

Rádi se odlišuje a chcete mít originální také osvětlení? Vybrali jsme pro vás lustry ve tvaru koule. Vybírat lze z různých materiálů i barev.

Rádi se odlišuje a chcete mít originální také osvětlení? Připravili jsme pro vás seznam lustrů ve tvaru koule. Vybírat lze z různých materiálů i barev. 

Samostatně i ve více kusech na lanku

Tento typ osvětlení se bude nejvíce hodit do obývacího pokoje, ložnice, do kuchyně nad jídelní stůl a případně i do stylověji zařízené pracovny. V souvislosti s tím, kolik budete potřebovat světla, lze vybírat ze dvou základních typů: 

  • Svítidlo s pouze jednou koulí – v naší nabídce se jedná například o lustry z kolekcí Milagro a Rebecca (viz první dva obrázky). Hodí se do menších prostor. 
  • Závěsné svítidlo na tyči s několika koulemi vedle sebe, nebo jsou koule zavěšeny ze stropu, ale mají různou délku – na spodním obrázku je lustr Fenari. Tato větší světla jsou ideální k nasvětlení dlouhého jidelního stolu nebo barového pultu. 
Kromě počtu koulí se svítidla samozřejmě liší použitým materiálem. Nejlevněji vyjdou papírové lustry, ale jejich životnost je nízká. Proto doporučujeme volit kov, sklo, nebo plast. Tyto materiály jsou odolné a snadno se udržují. Pokud jste kromě netradičního tvaru také příznivci barev, mohly by vás oslovit plastové lustry na lanku od značky Prezent, které jsou k dispozici v bílé, modré, zelené, oranžové a žluté barvě. 

Seznam lustrů ve tvaru koule najdete pod tímto textem v boxu související produkty. Ceny začínají již na 200 Kč. Upozorňujeme, že kromě kompletních lustrů prodáváme i náhradní skleněné koule

Lustr koule MilagroLustr ve tvaru koule Rebecca

Designový lustr koule

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.