Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

LED svítidla za výhodné ceny

Datum: 16.11.2014

Moderní doba jasně favorizuje úsporné LED technologie. Proto neustále rozšiřujeme nabídku LED osvětlení. Navíc nyní za snížené ceny.

Moderní doba jasně favorizuje úsporné LED technologie. Proto neustále rozšiřujeme nabídku LED osvětlení. Jaké všechny typy u nás seženete? 

Proč zakoupit LED svítidla? 

Rozhodujete se, jestli více zainvestovat a pořídit si LED svítidla? Přemýšlíte, v čem jsou lepší než klasická světla, do kterých namontujete vláknovou žárovku, halegonku nebo zářivku? Pak vám ve zkratce přinášíme několik jejich výhod: 
  1. Jsou uzpůsobeny pro používání LED žárovek, které spotřebují až o 80 % méně elektrické energie než klasické vláknové žárovky. 
  2. Stejně jako zabudovaný světelný zdroj, tedy LED žárovka, mají dlouhou životnost. 
  3. Vyrábějí se v moderních designech a ideálně zapadnou do každého moderního interiéru.
  4. Díky stále větší poptávce jsou k dispozici v různých podobách, nejen jako lustry, ale i nástěnná svítidla, stolní a stojací lampy, LED pásky, bodovky,.... 

Typy LED světel 

V našem e-shopu jsme pro větší přehlednost LED osvětlení rozřadili do několika skupin. Co konkrétně v nich najdete?

LED světla 

Nejobsáhlejší skupinou jsou LED světla, která zahrnují přisazená stropní svítidla, LED reflektory, nástěnná svítidla s dětskými motivy, bodová světla, stolní lampy, LED čelovky, zápustné bodovky, stojací lampy i LED zářivky, které se využívají především jako LED osvětlení kuchyňské linky.

LED pásky

LED pásky jsou v současné době k vidění ve stále větším počtu domácností. V podstatě se jedná o lepící pásky s desítkami malých LED diod. Jsou ideální k nasvícení kuchyňské linky, kolem zrcadla v koupelně nebo prostoru za televizí. Dají se pořídit v různých barevných spektrech a zapínají se i vypínají prostřednictvím dálkového ovladače. Zkrátka, jestli chcete svému interiéru dodat pořádný moderní šmrnc, LED diodové pásky jsou to pravé. 

LED žárovky

Samozřejmě velmi důležitou součástí LED osvětlení jsou LED žárovky. Už neplatí, že jsou velmi drahé, u nás je seženete už od 50 Kč. V nabídce jsou s různými typy patic a samozřejmě se liší nejen intenzitou svítivosti (počet lumenů) ale i barvou světla (teplotou chromatičnosti). Více se o plusech ale i mínusech LED žárovek můžete dočíst zde

LED příslušenství

Poslední skupinou, která se k LED technologii váže, je LED příslušenství. Můžete si zde koupit elektrické transformátory a trafa k LED páskům.  

Rádi bychom vás upozornili, že většinu LED svítidel nyní nabízíme za akční ceny! Stačí kliknout zde a vybírat.  

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.