Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

LED reflektor je výkonný a přitom ušetří energii

Datum: 23.2.2015

Pro nasvícení budov a rozsáhlých prostor nebo jako výkonné světlo při noční práci. To vše zajistí LED reflektory. Jaké typy jsou dnes na trhu?

Pro nasvícení budov a rozsáhlých prostor nebo jako výkonné světlo při noční práci. To vše zajistí LED reflektory. Jaké typy jsou dnes na trhu? 

LED reflektor uspoří až 80 % energie

Pokud reflektor využijete k dlouhému svícení, opravdu je nejvhodnější ten s technologií LED. Oproti klasickému halogenovému totiž při stejné intenzitě světla spotřebuje až o 80 % méně elektrické energieLED reflektor také nevyzařuje teplo (nemusíte se tedy bát spálení) a UV záření (nezpůsobí blednutí barev u obrazů). Dalšími plusy je okamžité rozsvícení a zhasnutí reflektoru bez nepříjemného prvotního blikání a dlouhá životnost (deseti tisíce hodin).

Oblíbený je LED reflektor s pohybovým čidlem

Na trhu a stejně tak v našem internetovém obchodě jsou k dispozici LED reflektory o různých výkonnech, tak aby jejich použití bylo co nejširší. Je logické, že pracovní reflektor, kterým si například budete svítit večer či v noci při práci venku, nemusí mít tak intenzivní světlo jako bude mít LED reflektor osvětlující kostel či zámek.  

Často je tento typ osvětlení používán u průmyslových hal, kde se hodí, aby se světlo rozsvěcovalo a zhasínalo automaticky. Proto jsou v současné době oblíbené LED reflektory s pohybovým čidlem. Opět jsou různé typy – ty se liší vzdáleností, respektivem dosahem pohybového senzoru. U senzorových reflektorů si pak můžete zvolit dobu svícení, od několika sekund po několik minut. Samozřejmě si můžete vybrat i barvu světla, nejčastěji je využívána denní bílá barva (více než 5 000 kelvinů). 
Reflektory jsou většinou používány venku, proto se při jejich nákupu ujistěte, že mají dostatečnou hodnotu IP krytí – doporučujeme alespoň IP44. 

Rádi bychom vás ještě upozornili, že LED reflektory v našem e-shopu rent.cz zakoupíte za nejnižší ceny na českém trhu.
 

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.