Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

LED osvětlení

Datum: 5.10.2012

Chcete kvalitní osvětlení a minimální náklady vynaložené na elektrickou energii? Vyberte si v naší nabídce některé z našich LED osvětlení.

Jedněmi z nejužívanějších osvětlení jsou v dnešní době LED osvětlení. Jsou využitelná jak v interiéru, tak i v exteriéru. Mají velmi nízkou spotřebu elektrické energie a jsou rovněž velmi odolné vůči nárazu, dlouho vydrží a jsou vyráběna v moderním designu. Jejich životnost může dosahovat dokonce až 100 000 hodin.
 
LED osvětlení mohou být barevně různorodá a krom toho jsou také otřesuvzdorná. LED osvětlení mají také poměrně malé rozměry, proto jej můžeme umístit téměř všude. Jsou rovněž také vhodná k použití na místech, kde jsou potraviny, a to hlavně proto, že nevyzařují žádné nebezpečné záření.
Z LED osvětlení si lze pořídit LED pásky, které jsou velice moderní záležitostí. Použít je můžete uvnitř domu k osvícení různých schodišť, kuchyňských linek, ale například i k osvícení Vašeho vánočního stromku. LED pásky lze ale využít také ve venkovních prostorách kupříkladu ve Vašem altánku, či na Vaší terase.
 
Zakoupit si zde můžete také LED žárovky, které jsou snad nejúspornějšími zdroji světla vůbec. Pokud si místo obyčejné žárovky pořídíte LED žárovku, jistě nebudete litovat. S těmito žárovkami opravdu ušetříte spoustu peněž vynaložených za elektrickou energii. Tyto LED žárovky jsou také oproti obyčejným žárovkám mnohem bezpečnější, díky jejich povrchové úpravě se o ně nemůžete spálit.

    
                                                                                  
                                                  

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.