Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Koupelnové osvětlení s atmosférou

Datum: 22.1.2014

I když máme podle ročních období zimu, venku to tak moc nevypadá. Ale to vůbec nevadí, protože pořádnou bublinkovou koupel si můžeme dopřát kdykoli se nám zachce! A co s sebou? Oblíbené čtivo či křížovky, dobré víno, spoustu pěny do koupele a především kvalitní koupelnové svítidlo.

I když máme podle ročních období zimu, venku to tak moc nevypadá. Ale to vůbec nevadí, protože pořádnou bublinkovou koupel si můžeme dopřát kdykoli se nám zachce! A co s sebou? Oblíbené čtivo či křížovky, dobré víno, spoustu pěny do koupele a především kvalitní koupelnová svítidla.

 To poslední prosíme nenosit do vany, postačí umístění na stěně. I když se na první pohled může zdát, že ke spokojenosti stačí vana plná vody, není tomu tak. Opravdu byste si dokázali odpočinout, pokud by vám přímo do očí svítilo ostré světlo Zřejmě moc ne.
 
Proto ke slovu přichází koupelnová stropní a nástěnná svítidla. Centrální (stropní) zajistí skvělé osvětlení koupelny, nástěnná se využívají jako doplňková. A právě nástěnná koupelnová svítidla vytvoří tu správnou relaxační atmosféru. Nevytvářejí nepříjemně mnoho světla, ale přitom zajistí tu správnou míru osvětlení, jak pro relaxaci, tak i pro čtení.
 
Tak vzhůru do vany
 

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.