Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Koupelnová zrcadla s osvětlením

Datum: 1.3.2016

Koupelnová zrcadla s osvětlením jsou praktická, protože je v nich dobře vidět každý detail. Podle čeho se při výběru řídit?

Také používáte zrcadlo každý den? Jistěže ano, všichni chceme vypadat krásně a bez zrcadel by to dost dobře nešlo. Aby nám ale zrcadlo vůbec k něčemu bylo, musí být dobře osvětleno. Koupelnová zrcadla s osvětlením jsou praktická, protože je v nich skvěle vidět každý detail.

Světlo je dobré sladit s designem koupelny

Zrcadla se obvykle neprodávají se zabudovaným osvětlením, takže si můžete v naší nabídce osvětlení koupelnových zrcadel vybrat takové svítidlo, které se bude k interiéru vaší koupelny dokonale hodit a nemusíte se nijak omezovat. Světla do koupelny nad zrcadlo můžete osadit jak klasickými žárovkami, tak samozřejmě i moderními úsporným LED žárovkami. Jaké výhody ve vztahu ke koupelnovým zrcadlům s osvětlením tyto druhy žárovek mají?

Běžné žárovky obecně poskytují příjemné světlo, které je na rozdíl od zářivek stabilní a vyhovuje lidskému oku. Nevýhodou standardních žárovek je ovšem vyšší spotřeba a relativně krátká životnost. Plusem je naopak nízká pořizovací cena, díky čemuž si stále mnoho zákazníků pořizuje koupelnová zrcadla s osvětlením tohoto typu.

koupelnová zrcadla s osvětlením vypadají skvěle a navíc jsou praktická

LED osvětlení zrcadla

Koupelnová zrcadla s LED osvětlením si pořizují ti, pro které je důležitá úspora z dlouhodobého hlediska a nevadí jim o něco vyšší počáteční cena. LED žárovky v osvětlení zrcadla mají kromě nižší spotřeby oproti klasickým vláknovým žárovkám mnohem delší dobu životnosti a také vydrží více cyklů zapnutí a vypnutí. S ohledem na to, že se koupelnové osvětlení nad zrcadlo zapíná poměrně často na krátkou dobu, jsou právě diody ideální volbou do koupelny.

Vaše světlo do koupelny nad zrcadlo bude vypadat skvěle a současně ho budete moci naplno prakticky využít. Podívejte se níže v boxu, která svítidla nad zrcadla se nejvíce prodávají.  

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.