Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Jarní výprodej se slevami až 70 %

Datum: 20.3.2015

Na uvítání jara jsme připravili velký výprodej. Výrazné slevy, někdy až 70%, najdete u více než 2500 produktů. Navíc při nákupu nad 1 000 Kč vám ještě pošleme dárek – žárovku.

Na uvítání jara jsme připravili velký výprodej. Výrazné slevy, někdy až 70%, najdete u více než 2500 produktů. Navíc při nákupu nad 1 000 Kč vám ještě pošleme dárek – žárovku. 

Ušetříte stovky až tisíce korun

Jaro je obdobím změn a stejné je to i v našem internetovém obchodě rent.cz. Naskladňujeme nové zboží, a protože naše sklady nejsou nekonečné, přes 2 500 produktůnejrůznejších svítidel a žárovek – jsme zařadili do velkého jarního výprodeje. Jednoduše si tak u nás můžete pořídit nejlevnější lustry do kuchyně či obývacího pokoje, dětské lampičky, praktická světla s čidlem i zářivky pod kuchyňskou linku.

Venkovní i LED osvětlení levně

Protože už se také blíží doba letních posezení a grilování, naše velké slevy se vztahují i na téměř 400 venkovních svítidel. Zahrnuty jsou nástěnná svítidla ke vchodu do domu, lucerny, solární lampy, reflektory i nájezdová svítidla. Všechna světla mají dostatečnou hodnotu IP krytí, takže nemusíte mít obavy z jejich bezpečnosti. 
Do výprodeje jsme rovněž nezapomněli přidat produkty spadající pod moderní LED osvětlení. Za výhodné ceny jsou vám k dispozici LED stropní svítidla, LED reflektory a lampy a samozřejmě tolik potřebné LED žárovky. O jejich správném výběru si můžete více přečíst v jedné z našich aktualit

Svítidla Drfiter na e-shopu rent.cz

Slevy + dárek zdarma

Kromě nejnižších cen na českém trhu, které vám garantujeme, u nás navíc získáte praktické dárky. Již při nákupu nad 1 000 Kč vám zdarma pošleme úspornou žárovka v hodnotě 55 Kč. A pokud vaše objednávka bude nad 3 000 Kč, můžete se těšit na svítidlo se senzorem a při hodnotě zakoupeného zboží nad 5 000 Kč dokonce na petrolejku nebo dětskou noční lampičku.  

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.