Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Jaké světlo pod kuchyňskou linku? Doporučujeme zářivkové

Datum: 31.10.2014

Aby vaše vaření bylo zcela bezpečné, je potřeba mít dobře osvětlený prostor kuchyňské linky. K tomu doporučujeme zářivková svítidla neboli zářivky.

Aby vaše vaření bylo zcela bezpečné, je potřeba mít dobře osvětlený prostor kuchyňské linky. K tomu doporučujeme zářivková svítidla neboli zářivky.

Plusy zářivek

Proč právě zářivkové osvětlení je vhodným typem světel pod kuchyňskou linku? Je totiž ve formě delší zářivkové trubice, takže intenzivně osvětlí celý prostor. V případě delší pracovní plochy je samozřejmě potřeba vybrat svítidlo větší délky, nebo umístit více kusů vedle sebe.
Kromě vhodného rozměru, který nijak nezavazí, jsou dalšími výhodami zářivkových svítidel dlouhá životnost, pěkný vzhled, nenáročná montáž, nízká spotřeba elektrické energie, bezpečné a jednoduché ovládání. Některé moderní zářivky, například zářivkové svítidlo TRAMP od značky EGLO, obsahují pohyblivá ramena, takže osvětlení je pak velmi flexibilní. Jistě je nutné zmínit i LED zářivky, které mají ještě nižší spotřebu energie. Například se jedná o LED zářivková svítidla DIANA
 

Zářivkové trubice již od 206 Kč

V našem e-shopu rent.cz nabízíme zářivky pod kuchyňskou linku již od 206 Kč a desítky dalších jsou nyní výrazně zlevněny. Navíc u řady zářivkových světel se můžete těšit na šikovná vylepšení. Například pokud nemáte u pracovní plochy dostatek zásuvek, můžete si zakoupit zářivky, jejich součástí jsou právě vestavěné zásuvky, ať už jen jedna nebo dvě. U kuchyňského svítidla JUPITER od firmy Philips Massive je zase součástí praktický držák na zavěšení nejrůznějších kuchyňských potřeb. 
Zářivkové trubice mají dvojí způsob zapojení – přímé, nebo pomocí přívodního kabelu. Ovládání je malými vypínači po bokách, jako pohodlnější způsob se pak jeví vypínač na lince. 

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.