Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Jaká vybrat svítidla k osvětlení schodů?

Datum: 14.9.2015

I schodiště může být ozdobou interiéru. Rozšířili jsme nabídku svítidel vhodných k osvětlení schodů. Velmi efektní jsou i LED pásky.

Také schodiště může být ozdobou interiéru. Rozšířili jsme nabídku svítidel vhodných k osvětlení schodů. Velmi efektní jsou i LED pásky. 

Osvětlení pro bezpečnost a efektivitu

Seznam svítidel, která jsou ideální k nasvětlení schodů, najdete pod tímto článkem. Na výběr jsou různé tvary, velikosti, výkony (svítivosti) i povrchové úpravy. Světla mohou být zabudovaná do stěny, nebo přímo do schodů. V případě první varianty – nástěnné – mezi naše novinky patří LED svítidla Cristal. Druhým typem jsou LED světla Steps, která lze namontovat přímo na podstupnice. Obě provedení jsou vyrobena z tvrzeného umělohmotného skla a hliníku a díky použití LED diod spotřebují malé množství elektřiny. Upozňujeme však, že napájení je na 12 V, takže je potřeba zakoupit transformátor. 

Schody v barevném

Pokud jste příznivcem barevného osvětlení, můžete využít také LED diodové pásky. Ty jsou ze spodní části opatřeny samolepící vrstvou, takže jdou jednoduše nalepit pod hranu schodů. Pozor pouze, že u některých typů je potřeba dokoupit transformátor. Dražší varianty LED pásků jsou i vodotěsné a mají k dispozici dálkové ovládání. 


LED osvětlení schodůOsvětlení schodů a schodiště Glenn

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.